Sorozatban hetedszer nyert a Los Angeles Clippers az NBA-ben

A 29 éves támadó ezzel a legeredményesebb horvát játékos a Bundesligában.

Kikapott az Eto-Szese

Győr Plusz
-
 Ma 06:31Sport

Január 11-én már talákozott egymással a két csapat a Liga Kupában, akkor a Veszprémi Kkft otthonában szenvedett vereséget az Eto-Szese. Akkor a gólkülönbség nem volt akkor (29-22), mint most, s akkor is a második félidőben mutatott jobb játékot a zöld-fehér gárda. Vasárnap sajnos ismét az Nbi-ben szereplő veszprémi csapat bizonyult…

Női vízilabda: a hollandokat is legyőzte, tornagyőztes a magyar válogatott

Az ötkarikás játékokra már az elődöntőben kvalifikáló magyar női vízilabda-válogatott 13–11-re legyőzte Hollandiát az olimpiai selejtezősorozat fináléjában.

A Paks legyőzte a Diósgyőrt, a Honvéd nem bírt a ZTE-vel

-
 Tegnap 21:44Foci

Megszakadt a tolnaiak rossz sorozata.

Labdarúgó Nb I: kikapott Pakson a Diósgyőr

A házigazda Paks 2-1-es győzelmet aratott a sereghajtó Diósgyőr felett a labdarúgó OTP Bank Liga 17. fordulójának vasárnapi játéknapján.

Vas Blanka megnyerte az U23-as világkupa összetettet, Van Aert legyőzte Van der Poelt a VK utolsó fordulójában

Overijsében zárult a 2020/21-es Cyclo-cross világkupa, ahol a férfiaknál Wout van Aert diadalmaskodott Mathieu van der Poellal szemben, a nőknél Ceylin del Carmen Alvarado utasította maga mögé az egész mezőnyt. Vas Blanka pedig az abszolút 9. helyezésével bebiztosította az U23-as világkupa összetett győzelmét. A Cyclo-cross világkupa utolsó…

Szlovák hokiliga: kikapott a Dvtk Poprádon, távolodik a playoff

-
 Tegnap 19:53Sport

A szlovák bázisú nemzetközi jégkorongbajnokság vasárnapi játéknapján a DVTK Jegesmedvék a 6. percben már 2–0-ra vezetett a HK Poprad otthonában, a találkozót mégis a hazaiak nyerték meg 5–3-ra, ezzel a DVTK immár sorozatban négy vereségnél jár, ráadásul a legutóbbi 11 bajnokijából csupán egyet tudott megnyerni.