Találatok: 500 hír

A Konyhafőnök – Jön Fördős Zé kedvence: a csapatverseny!

Óriási sikert könyvelhetett el az egyik piros kötényes versenyző, kiváló teljesítményét Rácz Jenő egy öleléssel hálálta meg! A következő adásban Fördős Zé kedvenc versenynapja jön: csapatfőzés lesz és még a legendás csengője is előkerül.   Rácz Jenő referencia-főzésével indult az elődöntő hét harmadik napja. A versenyzőknek a…

Molnár Anikó: "Bochkor engem is sokáig titkolt"

NLC
-
 Ma 03:17Bulvár

Molnár Anikó egy idő után megunta a bujkálást és válaszút elé állította Bochkort.

Lokomotiv Moszkva: Marko Nikolics csapata megnyerte az Orosz Kupát

-
 Tegnap 23:51Foci

A Marko Nikolics vezette Lokomotiv Moszkva elhódította az Orosz Kupát, mivel a döntőben 3–1-re legyőzte a Krilja Szovjetov Szamara csapatát. A Mol Fehérvár FC-t 2017–2019-ig irányító szakember az első trófeáját ünnepelhette Oroszországban.

Grasshoppers: Kádár Zoltán ismét a csapat élére áll

A svájci másodosztályú labdarúgó-bajnokságban szereplő Grasshoppers bejelentette, meneszti Joao Carlos Pereira vezetőedzőt, s ideiglenesen, az évad végéig Kádár Zoltánt nevezi ki a csapat élére.

Grasshoppers: Kádár Zoltán ismét a csapat élére áll – az évad végéig

Juventus: C. Ronaldo már négy csapatban jutott el 100 gólig

A Manchester United és a Real Madrid után a Juventusban is elérte a százgólos határt Cristiano Ronaldo. Az Európa-bajnok, ötszörös aranylabdás és ötszörös Bajnokok Ligája-győztes, 36 éves portugál sztár a válogatottban is, vagyis négy csapatban átlépte már a százas határt. Elképesztő teljesítmény!

Viszlát, bajnoki cím? Kikapott az Iváncsa csapata

A legnagyobb meglepetést a Dunaújváros szállította az Nb Iii-as labdarúgó-bajnokság 35. fordulójában azzal, hogy legyőzte a listavezető Iváncsa együttesét.

A ZTE KK csapatát csak a hibátlan Vasas tudta megállítani

Zaol
-
 Tegnap 21:58Sport

Május 5-9-ig a Vasas Pasaréti Sportcsarnokában rendezték a Nemzeti Fiú Serdülő Kosárlabda Bajnokság országos „A” döntőjét. A nyolccsapatos finálénak a Zalakerámia ZTE KK/A együttese is részese volt és a fiúk meg sem álltak a döntőig és kiemelt akadémiákat megelőzve végeztek a második helyen.

"A Citynél egy hihetetlenül jó csapat, valamint a világ legjobb edzője van" - Jürgen Klopp

A Liverpool vezetőedzője gratulált Pep Guardiolának a bajnoki címhez.

Sakk: a női csapat ezüstérmet nyert a Mitropa-kupán

-
 Tegnap 21:26Sport

A Magyar Távirati iroda közölte, hogy a magyar női sakkcsapat ezüstérmet nyert a 38. Mitropa-kupán.

Férjhez ment Megyeri Csilla? Sorra érkeznek a gratulációk a rajongóktól

-
 Tegnap 21:24Bulvár

Sejtelmes bejegyzéssel jelentkezett a közösségi oldalán Megyeri Csilla, akinek a követői arra gyanakszanak, hogy a műsorvezető férjhez ment, mivel meseszép menyasszonyi ruhába bújva pózolt a kamerának.

Részvénytranzakciót folytatott a Mol

Portfolio
-
 Tegnap 21:15Gazdaság

Mol-részvényeket ruházott át a vállalat munkavállalói részvénytulajdonosi programszervezete az anyavállalatra.

Óriásit lépett a bennmaradás felé Dárdai Pál csapata: idegenben nyert a Hertha

-
 Tegnap 20:54Foci

A Hertha BSC 2-1-re nyerte meg a Schalke elleni elmaradt meccsét, amivel óriási lépést tett a legnagyobb terv, a bennmaradás felé. A már kiesett Schalke vezetett, de a berlini csapat fordítani tudott.

Az öt pont ellenére nem lehettek elégedettek NB III-as csapataink

Egri győzelem, gyöngyösi és hatvani döntetlen – ez az NB III. Keleti csoportja szerdán játszott 35. fordulójának megyénkbeli mérlege.

Tájseb vagy viszonyítási pont a 120 méter magas Mol-torony?