Találatok: 65 hír

A Puskás Akadémia elhalasztotta a Fradi bajnokavatását

A zöld-fehéreknek még legalább egy hetet kell várni, hogy hivatalosan is bajnokok legyenek.

Elmaradt a bajnokavatás: Ferencváros – Puskás Akadémia 1:1

Az éllovas Ferencváros hazai pályán 1-1-es döntetlent játszott a második helyezett Puskás Akadémiával a labdarúgó OTP Bank Liga 28. fordulójának szombat esti rangadóján.   Korán vezetést szerzett a vendégcsapat, mely az első félidőben uralta is a mérkőzést. Egy gólos előnyük nem forgott veszélyben. A zöld-fehérek a második félidő derekától…

Női kosárlabda Nb I – Győri előny a bronzcsatában

Az UNI Győr hazai pályán 18 ponttal verte a DVTK-t a női kosárlabda NB I harmadik helyéért vívott párharc első mérkőzésén.

Bajnokavatás elnapolva: a Fradi döntetlent játszott a Puskás Akadémiával

Hamar megszerezte a vezetést a PAFC a Fradi otthonában a labdarúgó NB I 28. fordulójában, amire csak a második félidőben jött a válasz. Mivel 1–1 lett a mérkőzés vége, egyelőre nincs bajnokavatás az első osztályú bajnokságban.

NB I: ha legyőzi a Puskás Akadémiát, bajnok lesz a Ferencváros

Történelmi sorozatot állíthat be a Ferencváros, amely szombat este a harminckettedik NB I-es aranyérmét szerezheti meg.

Az Szfe szerint szabályt szegve zárhatták ki őket az Európai Színházi Iskolák és Akadémiák Uniójából

Az E:Utse márciusban úgy határozott, hogy kizárja tagjai közül a Színház- és Filmművészeti Egyetemet. Döntésüket azzal indokolták, hogy a vezetőtestületben történt jelentős változások miatt az egyetem már nem tekinthető ugyanannak az intézménynek, melyet korábban felvettek. Az Szfe szerint a kizárás szabályellenes.

Női kosárlabda – Fogát vesztette a Sopron Basket kosarasa, Jelena Brook

Először tizenkét, legutóbb pedig három éve szerepelt soproni színekben az Euroliga négyes döntőjében Jelena Brooks, aki jelenleg kényszerpihenőn van. A szerb válogatott kosaras a miskolci bajnoki elődöntőn egy visszakézből az arcára mért ütéstől fogait vesztette, állkapcsa is megsérült, de reméli, a hétvégén már edzésbe állhat.

NB I: Bajnokavatás elnapolva, a Puskás Akadémia megtréfálta a Fradit

Az NB I 28. fordulójának szombat esti mérkőzésén a győzelemmel biztossá vált volna a Ferencváros újabb aranyérme, ám a Puskás Akadémia 1-1-et játszott a címvédővel, így a felcsútiak elnapolták a bajnokavatást.

NB I: Ferencváros-Puskás Akadémia (1-1) - közvetítés

Ha a Ferencváros legyőzi a Puskás Akadémiát az NB I 28. fordulójának szombat esti meccsén, akkor Szergej Rebrov csapata már biztosan bajnok. Kövesd élőben a csakfoci.hu-n a legfontosabb történéseket!

A DEAC bejutott a férfi kosárlabda Magyar Kupa döntőjébe

A DEAC magabiztosan legyőzte az Egis Körmend együttesét pénteken a Ludovika Arénában, ezzel bejutott a férfi kosárlabda Magyar Kupa döntőjébe. A debreceni együttes a fináléba jutásért rendezett meccs első negyedében sokkal pontosabban dobott, mint ellenfele, így 12 pontos előnyre tett szert, amelyet a nagyszünetig további kilenccel növelt.…

Kikapott a Szekszárd a női kosárlabda Európa Kupa elődöntőjében

Az olasz Velence kiélezett meccsen nyert a tolnai megyeszékhelyen. A Szekszárd a francia Carolo Basket ellen vasárnap játszhat majd a bronzéremért.