Az elkövetkező hét évben az uniós forrásokkal együtt 4265 milliárd forintot fordít a kormány a magyar vidék, a magyar mezőgazdaság és élelmiszeripar fejlesztésére, amelyből 2021-re és 2022-re 1527 milliárd forint új forrás jut - közölte az Agrárminisztérium mezőgazdaságért és vidékfejlesztésért felelős államtitkára szerdán Soltvadkerten.

Közel 20 magyar szurkolót állított elő szerdán a bajor rendőrség

Szijjártó Péter osztotta meg a részleteket, illetve azt a telefonszámot, amin keresztül segítséget tudnak kérni a magyarok.

Marco Rossi: Még a legszebb tündérmesék vége sem boldog feltétlenül

Orbán Viktor: „Eljöttek azok az idők, amikor a magyarok többé nem féltek”

Piros-fehér-zöld nemzeti színekben pompázó futball- és kézilabda-stadionokról, valamint az Operaház épületéről készült fotómontázzsal köszönte meg a magyaroknak a szurkolást Orbán Viktor miniszterelnök, akit hivatali teendői Brüsszelbe szólítottak a müncheni mérkőzés megtekintése helyett

Le tudod olvasni szájról, mit kérdezett Neuertől a kedves magyar szurkoló az első gólunk után?

Player
-
 Ma 00:49Kultúra

Egy kis ízes magyarság is bekerült a német-magyar élő közvetítésébe, telibe, kilassítva.

Eb 2020: „Nagyszerűen védekeztek” – Joachim Löw a magyar válogatottról

Joachim Löw, a német labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya rendkívül elismerően beszélt a magyar csapat teljesítményéről a müncheni 2–2-es döntetlen után. Az Eb után leköszönő edző elárulta, egy percig sem gondolt arra, hogy ez lehet az utolsó mérkőzése a nationalelf kispadján.

Nem a jászberényi szurkolókon múlott a magyar továbbjutás

Ismét rengetegen gyűltek össze a jászberényi Főnix Fociteraszon, hiszen a magyar labdarúgó-válogatott szerda este Németországgal játszott az Európa-bajnokság F-csoportjának 3. fordulójában.

Realistán értékelve, a maximumnál sokkal többet hozott ki magából a magyar fociválogatott

-
 Ma 00:26Sport

Nehéz érzelem nélkül értékelni a 2021-es Európa-bajnokság ránk vonatkozó részét. Kétszer játszottunk döntetlen az elmúlt két világbajnokkal. Kétszer is csak hat és egynéhány percen múlott a hihetetlen bravúr. Háromszor mutattuk meg a világ legjobb csapatainak, hogy ez a magyar csapat már egy másik magyar csapat.

Eb 2020: És eljöttek azok az idők, amikor a magyarok többé nem féltek

Orbán Viktor, Magyarország miniszterelnöke legújabb Facebook-bejegyzésében a magyar színekkel kivilágított építményekből (többnyire sportlétesítményekkel) készült montázzsal üzent.

Eb 2020: A magyar csapat mindenkit meglepett

A Puskás Arénában 2–2 -es döntetlennel záruló Portugália–Franciaország meccs után a portugálok szövetségi kapitánya, Fernando Santos a magyar válogatottat is méltatta. Francia részről Didier Descahmps szövetségi kapitány mellett a két gólt szerző Karim Benzema is értékelt.

Jó érzés volt büszke magyarnak lenni! Köszönjük!

Önmagában már az hatalmas szó volt, hogy egy olyan csoportban, amelyben ott vannak a portugálok, a franciák és a németek, a magyar válogatottnak az utolsó fordulóban volt esélye a továbbjutásra. Oké, nem sok, de volt! Azt ugyanis valóban kevesen hitték, hogy tétmeccsen le lehet győzni a Nationalelfet Münchenben, az Allianz Arénában.…

Nagyon szorítottak a magyar válogatott győzelméért, de nem jött össze - fotókon a csalódott szurkolók

SzMo
-
 Tegnap 23:59Foci

Fotósunk a szurkolói zónából örökítette meg a drukkereket a magyar-német meccs utolsó percei közben és a lefújás után.

Eb 2020: Még a legszebb tündérmesék vége sem boldog feltétlenül – Marco Rossi

Marco Rossi szövetségi kapitány szerint válogatottunk olyan teljesítményt nyújtott az Európa-bajnokságon, amelyre joggal lehet büszke minden magyar.

Eb 2020: Továbbjutottunk, de senki sem tudja, hogyan – német reakciók

-
 Tegnap 23:58Foci EB

Miután a magyar labdarúgó-válogatott bravúros 2–2-es döntetlent ért el Németország otthonában, ellenfelünk hazájában komoly kritikákat fogalmaztak meg csapatukkal szemben. Így értékelték az eseményeket az ország vezető médiumaiban.

Foci Eb: mindössze nyolc perc hiányzott a magyar csodához

A magyar válogatott hiába vezetett kétszer is, végül 2-2-es döntetlent játszott a német csapat vendégeként Münchenben a labdarúgó Európa-bajnokság F csoportjának záró fordulójában, így negyedikként kiesett, míg a három nagy – a vb-címvédő Franciaország, a 2014-es világbajnok Németország és a címvédő Portugália – ott van a…