Találatok: 441 hír

Díjat nyert Sodró Eliza és Vilmányi Benett közös filmje, a Két csík

Kihirdették az idén online vetítésekkel lezajlott 4. Blue Danube Filmfesztivál díjazottjait.

Pályacsúccsal nyerte az időmérőt Hamilton a Bahreini Nagydíjon

A hétszeres világbajnok Lewis Hamilton nyerte a Forma-1-es Bahreini Nagydíj szombati időmérő edzését.

Trumpék újraszámlálást kértek, végül Biden még több szavazattal nyert Milwaukee-ban

Wisconsin állam legnagyobb városában találtak még 132 demokrata szavazatot.

Bundesliga: Gulácsiék nyertek és előztek

Goal
-
 Ma 17:57Foci

Magának tette nehézzé a Bielefeld elleni találkozót a Leipzig, de végül összejött a siker.

Gulácsiék otthon győztek, a Köln Dortmundban nyert

A Gulácsi Péterrel és Willi Orbánnal felálló RB Leipzig 2-1-re legyőzte az újonc Arminia Bielefeldet a német labdarúgó-bajnokság kilencedik fordulójának szombati játéknapján.

Idegenben nyertek a kaposvári pólósok

KaposPont
-
 Ma 17:48Sport

Surányi László csapata Szegedről hozta el a bajnoki pontokat.

Bundesliga: meglepő vereséget szenvedett a Dortmund, nyert a Bayern és a Lipcse

FociClub
-
 Ma 17:42Foci

Éppen a sárga-feketék ellen aratta első győzelmét a Köln.

Vízilabda ob I: a Kaposvár egy góllal nyert Szegeden

-
 Ma 17:36Vízilabda

A Szeged egy góllal kikapott vendégétől, a Kaposvártól a férfi vízilabda ob I-ben, a két alsóházi csapat szombati mérkőzésén.

Bahreini Nagydíj - Hamilton nyerte az időmérőt

A hétszeres világbajnok Lewis Hamilton, a Mercedes versenyzője nyerte a Forma-1-es Bahreini Nagydíj szombati időmérő edzését.

Bahreini Nagydíj: Hamilton nyerte az időmérőt

Bundesliga: ráijesztett a Stuttgart a Bayernre, Dortmundban nyert a Köln

A német labdarúgó Bundesliga 9. fordulójában a Bayern München a Vfb Stuttgart, az 1. FC Köln a Borussia Dortmund otthonában nyert 2–1-re, az Augsburg a Freiburg ellen játszott hazai pályán 1–1-et, az Eintracht Frankfurt pedig az Union Berlin vendégeként 3–3-at.

Hamilton nyerte az időmérőt Bahreinben

A Mercedes hétszeres világbajnoka volt a leggyorsabb a kvalifikáción, a brit pilóta 98. pole pozícióját szerezte meg ezzel.

Két komikus és egy szép góllal nyert az Inter a Serie A-ban

-
 Ma 17:16Foci

Antonio Conte csapata ezzel megelőzte a bajnokság meglepetéscsapatát a tabellán.

A hétszeres világbajnok Lewis Hamilton, a Mercedes versenyzője nyerte a Forma-1-es Bahreini Nagydíj szombati időmérő edzését. Hamilton pályafutása során 98., idén tizedik, Szahírban pedig negyedik alkalommal szerezte meg az első rajthelyet. Leggyorsabb körével (1:27.264 perc) megjavította a bahreini pályacsúcsot. A hetedik vb-címét két hete…

Forma 1: Hamilton nyerte a Bahreini Nagydíj időmérő edzését

A hétszeres világbajnok Lewis Hamilton, a Mercedes versenyzője nyerte a Forma-1-es Bahreini Nagydíj szombati időmérő edzését. The post Forma 1: Hamilton nyerte a Bahreini Nagydíj időmérő edzését first appeared on Biztosító Magazin | Csok, nyugdíj, kgfb, casco, utasbiztosítás.