-
 Ma 17:37Foci

Három vesztes meccs után nyert újra a Paks.

Érdekes gólokkal kapott ki a Fradi-verő Diósgyőr Pakson

A paksiak egy lesről esett találattal, majd egy öngóllal szereztek kétgólos előnyt a szünetig.

NB I: amit nem tudott a Fradi – a Paks megverte a Dvtk-t

-
 Ma 17:35FociFTCDVTK

Az első félidőben előbb lesgyanús gólt szerzett a Paks, majd DVTK-öngóllal növelte előnyét az NB I 17. fordulójában, a folytatásban a vendégek ugyan egy tizenegyessel szépíteni tudtak, de a meccset elveszítették (2–1).

A Napoli 9 másodperc után vezetett, mégis simán kikapott

-
 Ma 16:57Foci

A Juventus begyűjtötte a kötelező pontokat a Bologna ellen, így már a negyedik helyen áll.

FA-kupa: Abraham-tripla, továbbjutott a Chelsea

A Chelsea labdarúgócsapata hazai pályán 3–1-re legyőzte a másodosztályú Luton Townt, így bejutott az angol FA-kupa legjobb 16 együttese közé, ahol a szintén második ligás Barnsleyval találkozik.

Ötöt rúgott az Újpestnek a Fehérvár, hét pontra megközelítette a Fradit

Simán nyert az Újpest otthonában a Mol Fehérvár, és ha egyelőre nem is szoros a bajnoki címért folytatott verseny, de szorosabb, mint egy héttel ezelőtt tűnt.

Hornyákék otthonában sem tudott nyerni a Fradi, ötöt vágott a Fehérvár Újpesten

Az Otp Bank Liga 17. fordulójával kezdetét vette a tavaszi idény, melynek szombati játéknapján három mérkőzést rendeztek meg. Vasárnap további három találkozóra kerül sor, a címvédő Ferencváros a Dvtk elleni vereség után a köbölkúti Hornyák Zsolt vezette Puskás Akadémia otthonában sem tudott nyerni, így a Fehérvár csökkentette hátrányát.

Simán vérig sértelek, ha pofátlan kérdéseket teszel fel!

Mindannyiunknak van kedvenc kérdése. Nekem több is. Legyen az családi összejövetel, baráti beszélgetés vagy bármilyen társaság, már alig várom, hogy feltedd végre ezek valamelyikét. Nem is kíváncsiságból, hanem egyértelmű jószándékból – csakis az én érdekemben, meg pusztán azért, hogy felnyisd a szemem. Aztán azt is alig várom, hogy…

A Fradi-verés után négy napig tartott a diósgyőri csoda az NB I-ben

A Paks elleni játék pontszerzésre sem volt elég a DVTK-nak, a hosszú sérülésből visszatérő Papp, illetve Bertus góljára csak Ivanovski tudott válaszolni 11-esből.

Férfi kézi-vb: tovább álmodunk; Fradi-iksz, Vidi-henger