Fontos sikert aratott idegenben a Szolnoki RK

Szoljon
-
  Ma 08:24 Sport

A férfi NB I. negyedik fordulójában a Sümeg vendége volt a szolnoki csapat, a mérkőzést a tapolcai sportcsarnokban rendezték meg vasárnap este.

Dr. Kovács Klára szerint szükség van a fegyelemre

Teol
-
  Ma 07:00 Megyei

A doktornő ezúttal is szellemesen, de a tájékoztatást segítve foglalta össze a tapasztalatait.

Ismét győzelmet aratott a Makó FC

Vásárhely24
-
  Tegnap 15:30 Megyei

Újabb, ezúttal 2:0 arányú győzelmet aratott a Makó FC, amely október 17-én, szombaton fogadta a Szentes csapatát.

A bolíviai elnökválasztáson a baloldal jelöltje első fordulós győzelmet aratott az exit poll szerint

HírTV
-
  Tegnap 09:52 Külföld

A bolíviai elnökválasztáson a baloldal jelöltje, Luis Arce első fordulós győzelmet aratott a nem hivatalos exit poll-adatok szerint.

Óriási győzelmet aratott az egy éve elűzött baloldal a bolíviai elnökválasztáson

Mérce
-
  Tegnap 08:05 Vélemény

A volt elnök, Evo Morales pártja, a Mozgalom a Szocializmusért színeiben induló Luis Arce nagyobbat nyert, mint Morales 2019-ben.

Kamion Eb: Kiss újabb győzelmet aratott a Hungaroringen

-
  20.10.18 13:45 Sport

Kiss Norbert második alkalommal ünnepelhetett a dobogó tetején a kamion Európa-bajnokság 2020-as hungaroringi versenyhétvégéjén. A magyar pilóta mögött Adam Lacko és Jochen Hahn ért célba.

Fölényes győzelmet aratott a szegedi tekecsapat

SzegedMa
-
  20.10.18 11:06 Sport

Ezúttal az újonc Csákánydoroszló volt az ellenfél.

Női kézlabda BL: Sima győzelmet aratott a Győr a Vâlcea fölött

Nagyszerű második félidei játékkal 38-31 (15-17) arányú győzelmet aratott a Győri Audi Eto Kc a Scm Râmnicu Vâlcea fölött a női kézilabda Bajnokok Ligájának B csoportjában.

Szardíniás konzerv a vonaton, katonás fegyelem az étteremben

Magyar Nemzet
-
  20.10.18 06:55 Külföld

Belgiumban, Franciaországban, Olaszországban és az Egyesült Királyságban is korlátozások vannak.

Kamion Eb: Kiss Norbert parádés győzelmet aratott a 2. versenyen

-
  20.10.17 17:28 Sport

Kiss Norbert győzött a kamion Európa-bajnokság szombati fordított rajtrácsos és piros zászlóval megszakított, majd bő egy órával később újraindított versenyén a Hungaroringen.

Hatalmas sikert aratott a koronavírus témájú desszert

-
  20.10.17 13:30 Életmód

A vírus ihlette desszertnek még kis piros tüskéi is vannak a realitás érdekében.

Fontos győzelmet aratott a Fradi Kisvárdán

-
  20.10.16 22:11 Sport

2-0-ra győztek a vendégek péntek este.

Szerb Szuperliga: Kiütéses győzelmet aratott a Topolya!

FociClub
-
  20.10.16 21:45 Sport

Alaposan kiütötték ellenfelüket.

Kiütéses győzelmet aratott a TSC

A Topolyai Sport Club az idény eddigi legjobb teljesítményével 7:0-ra nyert a Novi Pazar ellen a Szerb Szuperliga 11. fordulójában. A zentai Városi Stadionban megrendezett