-
  Tegnap 19:51 Sport

Akár hat hónapos börtönbüntetést is kaphat a karanténszabályok megsértése miatt Luka Jovic, a Real Madrid labdarúgója.

Visszanézheti, mekkora gólt lőtt a magyar játékos a BL-ben

A Salzburg játékosa, Szoboszlai Dominik hatalmas góllal egyenlített a Lokomotiv Moszkva ellen.

Kiss Norbert nyerte a kamionosok harmadik futamát a Hungaroringen

ATV
-
  20.10.18 15:08 SportArgentínaWTCR

Kiss Norbert, a Révész Truck Racing Team kétszeres Európa-bajnok versenyzője nyerte a gyorsasági kamion Eb magyarországi állomásának harmadik futamát vasárnap, a Hungaroringen zárt kapuk mögött zajló Super Racing Festivalon.

Kikapott a Barcelona, az edző nagyon kiakadt

ATV
-
  20.10.18 12:15 Sport

Ronald Koeman, az FC Barcelona vezetőedzője kritikával illette csapatát a Getafétól a spanyol futballbajnokságban szombat este elszenvedett 1-0-s vereséget követően.

Bejelentette visszavonulását a 21 éves síugró

ATV
-
  20.10.17 18:28 Sport

Mindössze 21 éves korában bejelentette visszavonulását Gianina Ernst német síugró, aki a Szocsiban rendezett 2014-es téli olimpia legfiatalabb versenyzője volt.

Budapest két sporteseményre is pályázott, de nem kapta meg a rendezés jogát

ATV
-
  20.10.17 12:27 Sport

A Magyar Országos Korcsolyázó Szövetség (MOKSZ) a 2023-as műkorcsolya és jégtánc világ- és Európa-bajnokság rendezési jogát sem nyerte el.

Több mint 80 sportoló lett koronavírusos az orosz edzőtáborokban

ATV
-
  20.10.12 11:52 SportKoronavírus

Eddig 81 orosz sportoló kapta el a koronavírust az ország különböző központi és regionális edzőtáboraiban, azok májusi újranyitása óta.

Ezzel a góllal nyert a magyar csapat Szerbia ellen a Nemzetek Ligája újabb fordulójában

ATV
-
  20.10.12 06:22 SportRomániaLa Liga

A magyar labdarúgó-válogatott 1-0-ra nyert Szerbia vendégeként vasárnap a Nemzetek Ligája harmadik fordulójában.

Hamilton beérte Schumachert - megható fotót posztolt az F1 az instagramon

ATV
-
  20.10.11 17:30 SportSebastian VettelFerrari

A címvédő és hatszoros világbajnok Lewis Hamilton, a Mercedes brit versenyzője nyerte a vasárnapi Forma-1-es Eifel Nagydíjat a Nürburgringen, ezzel beállította a hétszeres vb-győztes Michael Schumacher 91 futamgyőzelmet számláló rekordját.

Babosék megvédték címüket a francia nyílt teniszbajnokságon

ATV
-
  20.10.11 14:35 SportSzerbiaTenisz

Babos Tímea és Kristina Mladenovic megvédte címét a női párosok versenyében a francia nyílt teniszbajnokságon, mivel a vasárnapi döntőben legyőzte az Alexa Guarachi, Desirae Krawczyk chilei, amerikai duót.

Roland Garros: Babosék megvédték címüket

ATV
-
  20.10.11 13:21 SportLengyelországTenisz

Babos Tímea és Kristina Mladenovic megvédte címét a női párosok versenyében a francia nyílt teniszbajnokságon, mivel a vasárnapi döntőben 6:4, 7:5-re legyőzte az Alexa Guarachi, Desirae Krawczyk chilei, amerikai duót - írja az MTI.

Történelmet írt a lengyel lány, túltett még Serena Williamsen is

ATV
-
  20.10.11 13:08 SportTeniszRoland Garros

A francia nyílt teniszbajnokság női bajnoka, a 19 éves lengyel Iga Swiatek célja, hogy pályafutása folytatásában minél egyenletesebben teljesítsen.

Botrány tört ki Egerben a vízilabda-rangadó után

ATV
-
  20.10.11 13:00 SportHevesMagyar foci

A Vasas vezetőedzője ugyani nem gratulált a győzelemhez egri kollégájának a meccs lefújása után – írja a vlv.hu.

Tragédia a portugáliai Vidreiro-ralin: meghalt a 21 éves navigátor

ATV
-
  20.10.10 18:50 SportPortugáliaRally

Portugáliában, a Vidreiro-ralin életét vesztette a spanyol Laura Salvo, a Peugeot-val versenyző Miguel Socias 21 éves navigátora, a viadal első szakaszán bekövetkezett baleset következtében.

Dzsudzsák bevetése se volt elég a Debrecen győzelméhez Soroksáron

ATV
-
  20.10.04 18:40 SportLa LigaK&H Bank

A Debrecen nem tudott nyerni a Soroksár otthonában az NB II 11. fordulójának szombat délutáni mérkőzésén. Kondás Elemér csapatában Dzsudzsák Balázs is pályára léphetett.