A Ferencváros kettős győzelemmel jutott tovább a BL-selejtezőben

ATV
-
  Tegnap 21:23 Sport

A Ferencváros 3-2-re nyert a bolgár Ludogorec vendégeként a szerdai visszavágón, így kettős győzelemmel jutott tovább a labdarúgó Bajnokok Ligája-selejtező első fordulójából - írja az MTI.

Holtan találták a britek világ- és Európa-bajnok dzsúdósát

ATV
-
  Tegnap 09:26 Sport

Holtan találták Craig Fallon világ- és Európa-bajnok brit cselgáncsozót.

Dárdai Pál elárulta, hogy mihez lenne kedve

ATV
-
  19.07.16 12:38 Sport

Dárdai Pálnak még nem hiányzik a labdarúgás, a Hertha BSC kispadjáról szezon végén távozott edző a sportágat illetően egyelőre csak a szakkommentátorkodásban gondolkodik.

Szoros meccsen nyertek Kanada ellen a magyar női pólósok

ATV
-
  19.07.16 06:14 Sport

Második mérkőzését is megnyerte a magyar női vízilabda-válogatott a Kvangdzsuban zajló világbajnokság csoportküzdelmei során: Bíró Attila együttese kedden Kanadát győzte le 15-14-re. A magyarok csütörtökön az olimpiai bronzérmes oroszokkal csapnak össze a csoportelsőségért.

Rekord jegyigénylés a jövő évi foci-Eb-re, Budapest is érintett

ATV
-
  19.07.15 20:12 Sport

Rekordnak számító 19,3 millió jegyigénylés érkezett az Európai Labdarúgó Szövetséghez (UEFA) a 2020-as kontinensviadal első értékesítési szakaszában.

Brit Nagydíj: Hamilton hatodszor nyert Silverstone-ban

A hazai környezetben versenyző Lewis Hamilton, a Mercedes pilótája nyerte a vasárnapi Forma-1-es Brit Nagydíjat, így 39 pontosra növelte előnyét az összetettben.

Hatalmas bukás a Tour de France versenyen

Hatalmasat bukott Alessandro De Marchi a Tour de France országúti kerékpáros körverseny vasárnapi, kilencedik szakaszán, emiatt kórházba szállították.

Ungvári Attila bronzérmes lett a cselgáncs GP-n

ATV
-
  19.07.13 18:28 Sport8 hír a témában

A 81 kilogrammos Ungvári Attila bronzérmet nyert a Papp László Sportarénában zajló cselgáncs Grand Prix szombati versenynapján.

Brit Nagydíj: Valtteri Bottas indulhat az élről

Valtteri Bottas, a Mercedes finn pilótája nyerte a Forma-1-es Brit Nagydíj szombati időmérő edzését.

Rasovszky Kristóf odaadta aranyérmét Mohamed Ibrahimnak

ATV
-
  19.07.13 12:26 Sport

A szudáni úszó a 61. helyen végzett a versenyben. Utolsó lett, 12 perccel a friss világbajnok Rasovszky mögött, aki szerint mindenki bajnok, aki teljesíti a távot.

Történelmi aranyat szerzett Rasovszky Kristóf a nyíltvízi úszók 5 kilométeres versenyén

ATV
-
  19.07.13 08:11 Sport

Rasovszky Kristóf aranyérmet szerzett a nyíltvízi úszók 5 kilométeres versenyében a Koreai Köztársaságban zajló világbajnokság szombati napján.

Griezmann és a Barcelona: Jogi lépéseket indított az Atlético

ATV
-
  19.07.12 19:15 Sport

"A játékos május 14-én jelentette be, hogy távozik klubunktól, ezért az Atlético Madrid álláspontja szerint a szerződés felbontása már az előző idény vége, valamint július 1. előtt megtörtént, így jogi lépéseket indítottunk" - írta az Atlético, miután a Barcelona bejelentette Griezmann öt évre szóló szerződését.

Griezmann öt évre aláírt a Barcelonához

Az FC Barcelona bejelentette Antoine Griezmann világbajnok francia labdarúgó szerződtetését.

Visszavonul Peter Crouch

ATV
-
  19.07.12 15:17 Sport

Bejelentette visszavonulását Peter Crouch korábbi válogatott angol labdarúgó.

Bicsák Bence: esélye sem volt elkerülni a bukást

ATV
-
  19.07.08 12:43 Sport

Karrierje során először kellett kórházba vinni egy versenyről a triatlonos Bicsák Bencét, aki szombaton a világbajnoki-sorozat hamburgi állomásán sérült meg.