Találatok: 500 hír

Haaland hihetetlen: 59 perc alatt már 5 gólt szerzett a Dortmundban

A 19 éves norvég a második meccsén is csak csere volt, de így is két gólt szerzett a múlt heti mesterhármas után.

Szombati sportműsor: indul az Nb I; magyar–holland a női vízi Eb bronzmeccsén

-
  Tegnap 23:45 Foci

Szombaton újra NB I-es mérkőzéseket nézhetünk a tévé képernyőjén – 14.55-től Ferencváros–Paks, 17 órától Mol Fehérvár FC–Budapest Honvéd! A német Bundesligában élőben láthatjuk a listavezető RB Leipziget, illetve az üldöző rekordbajnok Bayern Münchent is, utóbbi a Schalkéval játszik rangadót. 16 órától a Valencia ellen lép pályára a…

La Liga: az Osasuna december elseje óta először győzött

-
  Tegnap 23:02 Foci

Az Osasuna a hajrában szerzett gólokkal 2–0-ra legyőzte a Levantét a spanyol labdarúgó-bajnokság (La Liga) 21. fordulójának nyitó mérkőzésén.

Tegnap 22:56 Foci

A labdarúgó FA-kupa pénteki játéknapján a Sheffield Wednesday 2–1-re nyert a QPR otthonában, így elsőként jutott be a legjobb 16 csapat közé. A Wayne Rooneyt végig a soraiban tudó Derby County nem bírt a negyedosztályú Northampton Townnal (0–0), így a továbbjutásról a megismételt mérkőzés dönt majd.

Az Újpest ügyvezetője szerint „iszonyatosan szállnak el az igények”

-
  Tegnap 22:47 Foci

Berta Csaba az M4 Sporton úgy fogalmazott, hogy a Vasas „irreális” ajánlatot tett Feczesin Róbertnek.

Ligue 1: Nizzában sem tört meg a remekül szereplő Rennes

-

A francia labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) harmadik helyén álló Rennes pénteken sem maradt pont nélkül: a hajrában egyenlítő bretonok 1–1-re végeztek a jó passzban lévő, egymás után az ötödik fordulóban pontot szerző Nice otthonában a 21. forduló nyitányán.

Serie A: zsinórban harmadszor is nyert, már El-pozícióban a Milan

-
  Tegnap 22:41 Foci

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 21. fordulójának nyitó meccsén a Milan 1–0-ra győzött a Brescia otthonában.

Bundesliga: kiütéssel nyert a Dortmund, Haaland csereként duplázott

A német élvonal 19. fordulójának nyitó mérkőzésén a Borussia Dortmund hazai pályán a kölnieket fogadta, és már az első percben gólt szerzett, amit további négy követett (5–1). Erling Haaland ezúttal két gólt szerzett csereként beállva.