Találatok: 125 hír

Sterbik-bravúrokkal csoportmásodik lett a Veszprém

A Montpellier legyőzésével bebiztosította helyét a Veszprém, míg a Győr saját csúcsrangadóján szintén nyert a Bajnokok Ligájában.

Nagy csatában vágott vissza a Veszprém a Montpellier-nek

A franciák legyőzésével a magyar együttes bebiztosította második helyét a BL-csoportjában

Behúzta utolsó hazai BL-meccsét a Veszprém

Nyögvenyelősen ugyan, de sikerült nyernie a magyar bajnoknak.

Kézi-BL: Sterbik kapusbravúrjaival nyert a Veszprém

-
  Ma 19:10 Kézilabda

24-23-re verte a Veszprém a Montpelliert. Hat percen át egyik csapat sem tudott gólt dobni.

Győzött és csoportmásodikként jutott tovább a Veszprém a BL-ben

-
  Ma 19:07 Kézilabda

Tovább szövögetheti BL-álmait a veszprémi csapat.

Férfi kézilabda BL – A Montpellier legyőzésével csoportmásodik lett a Veszprém

A Telekom Veszprém házigazdaként 24-23-ra legyőzte a francia Montpellier HB csapatát a férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének 13. fordulójában, vasárnap, ezzel biztosította második helyét a B csoportban. Férfi Bajnokok Ligája, B-csoport, 13. forduló:TELEKOM VESZPRÉM-MONTPELLIER HB (francia) 24-23 (16-14)Veszprém,…

Megvan a második hely – A Telekom Veszprém legyőzte a Montpelliert

Egy rendkívül küzdelmes mérkőzésen, Sterbik Árpád bravúrjainak köszönhetően sikerült két vállra fektetni a francia Montpellier HB gárdáját, így a Telekom Veszprém biztosan csoportja második helyén zár a férfi kézilabda Bajnokok Ligájában.

A Telekom Veszprém házigazdaként 24-23-ra legyőzte a francia Montpellier HB csapatát a férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének 13. fordulójában, vasárnap, ezzel biztosította második helyét a B csoportban. Fotó: Juergen Schwarz/Getty Images A két csapat előző meccsét a Montpellier nyerte 23-18-ra szeptember végén. A…

Sterbik hozta a győzelmet a Veszprémnek

A magyar bajnok hihetetlenül izgalmas mérkőzésen, főleg Sterbik Árpád szenzációs bravúrjainak köszönhetően 24-23-ra győzött a tavalyelőtti győztes Montpellier ellen a Bajnokok Ligájában.

Sterbik bravúrjaival 24-23-ra győzött a Veszprém a hétvége mérkőzésén

Újabb jobbátlövője sérült meg a magyar bajnoknak a kézi-BL-ben.

Férfi kézi Bl: nyert a Veszprém, megvan a 2. hely

A férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének 13. fordulójában a Telekom Veszprém hazai pályán 24–23-ra legyőzte a Montpellier-t, így az utolsó kör eredményeitől függetlenül biztosította a második helyét a nyolcasban.

Sterbik parádé, veszprémi győzelem a "hét mérkőzésén"