Tenisz: Rafael Nadal is elbúcsúzott Diego Maradonától

A teniszvilág is – élén Rafael Nadallal – gyászolja a 60 éves korában szerdán elhunyt Diego Maradonát, minden idők egyik legjobb futballistáját. Az argentinok világbajnokának halálát szívroham okozta szerdán.

A volt világelső spanyol játékos a Twitteren azt írta, a sportban és különösen a labdarúgásban óriási űr keletkezett. "A történelem egyik legnagyobb sportolója, Diego Maradona, itt hagyott bennünket. Örökké velünk marad az, amit a futballban alkotott. Őszinte részvétem a családjának, a labdarúgás világának és egész Argentínának" -…

A teniszvilág is - élén Rafael Nadallal - gyászolja a 60 éves korában szerdán elhunyt Diego Maradonát.

Tenisz: Andy Murray kötelezővé tenné a játékosok beoltását

-
 Ma 09:32Sport

A hírek szerint egy-két hétnél többet nem csúszik a melbourne-i major torna startja, miközben Andy Murray kötelezővé tenné a játékosoknak a koronavírus-vakcinát.

Rafael Nadal és sok más teniszező is gyászolja Diego Maradonát

-
 Ma 09:18Foci

A történelem egyik legnagyobb sportolója volt - írta róla Nadal.

Gyász: Maradona még a teniszért is elutazott Zágrábba

A világ labdarúgásán belül természetesen Horvátország labdarúgó társadalma és sportsajtója is döbbenettel teli meghatottsággal búcsúzik a valaha élt egyik legnagyobb futballistától, Diego Armando Maradonától.

Ennyi volt, Becker távozik a Német Teniszszövetségtől: ez áll a döntése hátterében

-
 Tegnap 17:25Sport

Az év végén távozik a Német Teniszszövetségtől (DTB) Boris Becker (képünkön), aki bő három éve a férfi szakág irányítója volt.

Boris Becker távozik a Német Tenisz Szövetségtől, azt is elárulta, hogy miért

Nagy örömmel végezte az elmúlt három és fél évben a munkát.

Bum-Bum Becker távozik a Német Tenisz Szövetségtől

Az év végén távozik a Német Tenisz Szövetségtől (DTB) Boris Becker, aki bő három éve a férfi szakág irányítója volt.

Boris Becker távozik a Német Tenisz Szövetségtől

Az év végén távozik a Német Tenisz Szövetségtől (Dtb) Boris Becker, aki bő három éve a férfi szakág irányítója volt.

Tenisz: Boris Becker távozik a német szövetségtől

Az év végén távozik a Német Teniszszövetségtől (DTB) Boris Becker, aki bő három éve a férfi szakág irányítója volt.

Kötelező lehet a karantén minden teniszezőnek

Sok a kérdőjel a 2021-es versenyév első Grand Slam-tornája kapcsán. Ha lesz verseny, a játékosok már decemberben odaköltözhetnek.

Hihetetlen: a világjárvány miatt teniszpályát épített a jachtjára

BorsOnline
-
 20.11.23 11:30Sport

Nagy-Britannia egyik leggazdagabb embere, a 83 éves Joe Lewis idejének tekintélyes részét Aviva nevű jachtján tölti. Ám kedvenc sportjának nem hódolhatott rajta - eddig.