Találatok: 157 hír

Fény-és vízjáték a szegedi Móra Ferenc Múzeum előtt

Az ősz utolsó napjaiban átadott szökőkút a szegedi Móra Ferenc Múzeum előtt lenyűgöző fény- és vízjátékkal kápráztatja el a nagyérdeműt, ráadásul óránként klasszikus zenék csendülnek fel.

Határsértő Szeged térségében

Határsértő Szeged térségében Csongrád-Csanád Megyei Rendőr-főkapitányság2020. 11. 29., v - 03:50 Egy fővel szemben intézkedtek a rendőrök.

Bombameglepetés: A Csurgó legyőzte a Szegedet

-
 Tegnap 22:54Kézilabda

Hanusz Egon 6/6-os mérleggel zárt.

Óriási meglepetés a magyar kézilabdában: a Csurgó győzni tudott Szegeden

A Csurgói KK óriási meglepetésre 33-30-ra győzött a MOL-Pick Szeged otthonában a férfi kézilabda NB I szombati játéknapján. /Csurgói KK A vendég somogyiak Hanusz Egon irányításával remek első félidőt produkáltak, hiszen a szegediek egyszer sem tudtak vezetni. Először a 35. percben került előnybe a házigazda, ám négy perccel később már…

Itt a nap meglepetése, Szegeden nyertek a csurgói kézisek

Majdnem három éve már, hogy a Veszprémen kívül magyar csapat a Szeged útját állta.

Férfi kézilabda NB I – A Csurgó győzni tudott Szegeden

A Csurgói KK óriási meglepetésre 33-30-ra győzött a MOL-Pick Szeged otthonában a férfi kézilabda NB I szombati játéknapján.     A vendég somogyiak Hanusz Egon irányításával remek első félidőt produkáltak, hiszen a szegediek egyszer sem tudtak vezetni. Először a 35. percben került előnybe a házigazda, ám négy perccel később már…

Itt az év kézis meglepetése: a Csurgó nyert a MOL-Pick Szeged otthonában

A Szeged majdnem három éve nem kapott ki olyan magyar csapattól, amelyet nem Telekom Veszprémnek hívnak.

Hatalmas meglepetésre kikapott a MOL-Pick Szeged a magyar bajnokságban

Három éve nem szenvedett vereséget a Veszprémen kívül más csapattól Juan Carlos Pastor csapata.

Bombameglepetés: Szegeden nyert a Csurgó

A Szeged csaknem három éve kapott ki legutóbb magyar csapattól a Veszprémen kívül.

Férfi kézi NB I: a Csurgó legyőzte idegenben a Szegedet!

-
 Tegnap 20:33Kézilabda

A férfi kézilabda NB I 15. fordulójában az Eger a tízgólos Lezák Áron és a nyolcszor eredményes Schmid Péter vezérletével 34–33-ra győzött a Ferencváros otthonában.