A döntőben Dániától kapott ki a válogatott

Magyar ezüstérem női strandkézilabdában

Teol
-
  Tegnap 22:14 SportStrandKatar

Bakó Botond szövetségi kapitány csapata a szerdai döntőben 2-0-ra (21-19, 15-14) kapott ki Dániától a döntőben.

Ezüstérmet nyert a magyar női strandkézi-válogatott a világjátékokon

-
  Tegnap 21:25 Sport

Bakó Botond szövetségi kapitány csapata a dánoktól kapott ki a fináléban.

Strand világjátékok – Magyar ezüstérem női strandkézilabdában

A magyar női strandkézilabda-válogatott ezüstérmet szerzett szerdán a dohai strand világjátékokon.     A Magyar Kézilabda Szövetség honlapjának beszámolója szerint Bakó Botond ...

ma.hu
-
  Tegnap 19:30 SportStrandKatar

A magyar női strandkézilabda-válogatott ezüstérmet szerzett szerdán a dohai strand világjátékokon.

Női kézilabdaezüst a katari Strandvilágjátékokról

24
-
  Tegnap 19:20 Sport

A válogatott a csoportmeccseken, majd a döntőben is kikapott riválisától.

Strandvilágjátékok: a 2. helyen zártak női strandkéziseink

A katari Strandvilágjátékok strandkézilabdatornájának döntőjében a magyar női válogatott 2:0-ra kikapott Dániától, így a második helyen zárt.

Három éremnél tart a magyar csapat a Strand Világjátékokon

-
  Tegnap 07:09 Sport

Az aquatlonban szerzett bronz és ezüst után, ezúttal birkózásban bizonytottak a magyarok.

Miért nem tiltakoztak a szombathelyiek a városi strand lebontása ellen?

Nyugat
-
  Tegnap 05:21 Megyei

Ez a város nem becsüli meg a múltját és ikonikus helyeit - véli olvasónk.

Birkózás: Németh Zsanett ezüstje a Strandvilágjátékokon

-
  19.10.15 23:19 Sport

A viadal honlapja szerint a +70 kilogrammos súlycsoport magyar indulója csoportjában négy győzelmet aratott, majd nyert az elődöntőben is, a fináléban pedig 3–2-re kapott ki nigériai ellenfelétől.

Strandvilágjátékok: döntőbe jutottak a női strandkézisek

-
  19.10.15 20:53 Kézilabda

Döntőbe jutott a katari Strandvilágjátékok strandkézilabda-tornáján a magyar női válogatott. A mieink az elődöntőben Vietnámot múlták fölül, a döntőben pedig Dániával találkoznak – adta hírül a Magyar Kézilabda-szövetség.

Mutatjuk, hogy miért is a női strandröplabda a kedvenc sportunk

10/10
-
  19.10.15 17:31 Sport

Ha sportról van szó a férfiak többsége csak a focit szereti és most kivételt képez a magyar bajnokság mert az nézhetetlen.