A játékost október közepén mentette fel a munkavégzés alól egykori csapata, a Siófok KC.

Női kézi: „Nekem nem indokoltak semmit” – Pena a siófoki távozásáról

-
 20.11.27 22:50Kézilabda

A Sport Tv Kézivezérlés című műsorának vendége volt Nerea Pena, spanyol válogatott kézilabdázó, aki a decemberi Európa-bajnoksággal kapcsolatos várakozásairól, valamint a Siófokkal való szakításáról is beszélt. Többek között elmondta, életében először függesztették fel, és nem indokolták meg a történteket, de nem csinálna semmit másképp …

Waltner máris visszatér Kaposvárra a Siófokkal

Sonline
-
 20.11.27 15:15Sport

Három győzelem után az újonc, kiesés ellen küzdő, tizenhetedik Szentlőrinc ideiglenes otthonában, Kaposváron folytathatja remek sorozatát a BFC Siófok, egy nézők nélküli bajnokin, vasárnap, 13 órakor.

A Siófok és a Vác is kapott francia és orosz ellenfelet az Európa-ligában

A Siófok KC és a Váci NKSE is kapott orosz és francia ellenfelet a női kézilabda Európa-liga csoportkörének csütörtöki, bécsi sorsolásán.

A Siófok és a Vác női kézicsapata is kapott orosz és francia El-ellenfelet

-
 20.11.26 11:38Sport

A csoportkör január 9-én kezdődik, a csoportok első két helyezettje jut a negyeddöntőbe.

Zsarolókat vettek őrizetbe a siófoki rendőrök

Az egyenruhások a Siófoki Rendőrkapitányság felderítőinek információi alapján, 2020. november 24-én Siófok belvárosában a jármű átadásakor tetten érték a feltételezett elkövetőket.

Siófokon botlott az Aqvital

A több kulcsjátékosát is kényszerűségből nélkülöző Aqvital Fc Csákvár 2-1-re kikapott a Bfc Siófok vendégeként. A szépítő találatot emberhátrányban szerezte Visinka Ede együttese.

Két férfi súlyos fenyegetéssel zsarolta a pécsi sértettet, akitől azt követelték, hogy írassa át részükre a gépjárművét.

Bahart reorganizáció – Siófok kéri a Dísz-terét

hírbalaton
-
 20.11.25 15:22Belföld

A Balatoni Hajózási Zrt. (BAHART) reorganizációjának részeként elárverezték a siófoki kikötőnél található Dísz-teret is. A város vezetője, dr. Lengyel Róbert a hirbalaton.hu-nak azt nyilatkozta, a város először ingyen szerette volna visszakapni hajdani területét, jelen helyzetben pedig élni kíván az elővásárlási jogával. BAHART-hoz közeli források

Zsarolókat kaptak el kedden a siófoki rendőrök. Az eljárás adatai szerint egy enyingi és egy szántódi férfi 2019 októberétől egy pécsi sértettet több alkalommal megfenyegetett, hogy ha nem utal át nekik különböző pénzösszegeket, valamint a járművét nem íratja át részükre, börtönbe juttatják, vagy megölik – a  Somogy Megyei…

Zsarolókat vettek őrizetbe a siófoki rendőrök Somogy Megyei Rendőr-főkapitányság2020. 11. 25., sze - 13:36 A nyomozók két férfi ellen folytatnak nyomozást.

NB II: Waltnerrel zsinórban harmadszor nyert a Siófok, lesimázták a Haladást - eredmények

Hétközi fordulót rendeztek az NB II-ben. A 18. fordulóban a Waltner Róbert által irányított Siófok zsinórban harmadik győzelmét aratta, miután hazai pályán 2-1-re legyőzte a kieső helyen álló Csákvár együttesét, míg a Haladás 3-0-ra kikapott a Budaörs vendégeként.

Lendületben maradt a Siófok, amely több, mint öt éves átkot tört meg

-
 20.11.25 12:50Foci

Sorozatban harmadik mérkőzését nyerte meg a BFC Siófok: Waltner Róbert tanítványai a labdarúgó NB II 18. fordulójában 2–1-es győzelmet arattak az Aqvital FC Csákvár ellen.

Gyorsított eljárásban került a bíróság elé a siófoki rabló

Kifosztás miatt állította bíróság elé a Siófoki Járási Ügyészség, aki még nyáron ellopta egy padon alvó férfi pénztárcáját és több üzletben portyázott a balatoni városban – írja a sonline.hu.   A vádlott már korábban is a törvény előtt felelt vagyon elleni bűncselekmények elkövetése miatt, idén januárban szabadult előzőt büntetéséből, nem sokkal ez