A női és férfi röplabda U21-NB II Keleti B-csoport, 6. fordulóját rendezték meg a hétvégén.

Végig röplabdásaink akarata érvényesült

Duol
-
  Tegnap 21:41 Sport

A röplabda első osztály alapszakaszának B csoportjában vasárnap a Szolnoki RK vendégeként meggyőző játékkal diadalmaskodott a Dunaferr Sportegyesület csapata.

Megszakadt a DEAC női röplabda csapatának rossz sorozata

Dehir
-
  Tegnap 12:03 Megyei

Debrecen - Az első szettben kiemelkedő teljesítményt nyújtott a debreceni csapat, a Diósgyőr legyőzésével a DEAC megszerezte első pontjait a bajnokságban.

Simán verte a MÁV-Előre csapatát a DEAC röplabdacsapata

A Debrecen hazai pályán 3-0-ra legyőzte a MÁV-Előre együttesét a férfi röplabda NB I vasárnapi játéknapján. Eredmények, férfi NB I: B csoport: DEAC – MÁV Előre-BERICAP 3-0 (21, 17, 18) korábban: Szolnoki RK-Dunaferr SE 0-3 (-18, -19, -23) FINO Kaposvár-Pénzügyőr SE 2-3 (23, 23, -23, -22, -12) korábban: A csoport: PTE-PEAC – MAFC-BME 0-3…

Férfi röplabda NB I: sima debreceni győzelem a fehérváriak ellen

Dehir
-
  19.11.17 19:55 MegyeiMÁV Zrt.Röplabda

Debrecen - Elmúlt heti sikere után ismét győztes meccsel zárta a bajnoki fordulót a DEAC együttese.

Újpesti kényszerotthonában vesztett a gödöllői röplabda-csapat

Gödöllői Hírek
-
  19.11.16 19:38 Sport

Szabados István hölgykoszorúja egyetlen szett erejéig játszotta azt, ami elvárható lett volna a Budaörs ellen

Röplabda: Buzek László az utánpótlás hiányosságairól

-
  19.11.16 09:00 Sport

Sorozatunkban olyan korábbi klasszis sportolók mondják el véleményüket a hazai sportági utánpótlásról, akik manapság semmilyen vagy csekély szerepet töltenek be annak alakításában. Eheti vendégünk a 266-szoros válogatott, Európa-bajnoki negyedik helyezett röplabdázó, Buzek László.

Továbbjutás a röplabdakupában

Feol
-
  19.11.15 22:33 Sport

Az első megnyert összecsapás után (3:0) a visszavágón is legyőzte a MÁV Előre-BERICAP férficsapata a Sümegi RE-t a férfi röplabda Magyar Kupa nyolcaddöntőjében.

NB I-es röplabdásokkal érkezett a meccsre a Pénzügyőr

Zaol
-
  19.11.14 19:09 Sport

A férfi röplabda NB II 5. fordulójában a ZTE RK a fővárosi Pénzügyőr SE U21-es csapatát fogadta. A találkozót új helyszínen, az Apáczai VKM-ban rendezték meg.

Pénteki röplabdás ütközet az MTK ellen

Sonline
-
  19.11.14 14:39 Sport

Sasa Nedeljkovic tanítványai minden egyes mérkőzésen teljes erőbedobással és motiváltan küzdenek, és a fővárosiak ellen is szeretnék megszerezni a három pontot.

Klara miatt rajongunk a női röplabdáért

tízpertíz
-
  19.11.13 14:53 Színes

Ha sportról van szó a férfiak többsége csak a focit szereti és most kivételt képez a magyar bajnokság mert az nézhetetlen.