Találatok: 197 hír

A nyilvános házibulit is élvezte a kétszeres olimpiai bajnok

A vízilabdától annak idején életveszélyes sérülése sem tudta eltántorítani Fodor Rajmundot.

Már nem együtt küzdenek a Ferencváros sikereiért – Az olimpiai bajnok Gerendás György lánya ezért hagyta abba a víz…

-
 Ma 06:00Sport

Bár remélték, sokáig együtt örülhetnek majd a sikereknek, az élet végül mást hozott... Gerendás György (67) és lánya, Matilda (23) életében sokáig közös pont volt a vízilabda: az olimpiai bajnok szakmai igazgatóként dolgozott a Ferencváros sikereiért, míg gyermeke két éven át játékosként erősítette a női pólócsapatot.

Már a 2024-es olimpián is breaktáncolna a kecskeméti együttes

Baon
-
 Tegnap 20:00Belföld

Megalakult a Bács-Kiskun Megyei Break­tánc Sport Egyesület, azzal a nem titkolt céllal, hogy már a 2024-es olimpián indíthassanak versenyzőt.

Kanada szerelésén az Olimpiára neked is nevetned kell velünk!

Egészen nevetséges ruhákban lesznek majd a versenyzőik a nyitó- és záróceremónián. Miután a Koronavírus elnapolta 2020-at, idén végre úgy tűnik, megrendezik a tavalyi Olimpiát jobb később, mint soha alapon. Picit több, mint három hónap múlva már szoríthatunk is a magyar versenyzőkért. Az országok elkezdték szép lassan kiadni a…

Ötödik olimpiájának kapujában Csonka Zsófi

PécsiStop
-
 Tegnap 17:45Sport

Három sportlövő EB válogató közül az elsőt Budapesten, a KSI Kupán, Csonka Zsófia, harmadik lett. A második válogatónak Pécs adott helyszínt, április 17-18-án. A harmadik Budapesten lesz egy hét múlva. A pécsi rendezvényen beszélgettünk a Magyar Sportlövő Szövetség főtitkárával, Sinka Lászlóval.

Tegnap 10:40Kultúra

Hetvenegy éves korában elhunyt Szergej Novikov orosz cselgáncsozó, aki 1976-ban, Montréalban olimpiai bajnoki címet szerzett a Szovjetunió színeiben a plusz 93 kilogrammosok súlycsoportjában.

Gyász: meghalt az olimpiai bajnok dzsúdós

-
 Tegnap 10:10Sport

71 éves korában életét vesztette Szergej Novikov, orosz cselgáncsozó, aki az 1976-os montreáli olimpián bajnoki címet szerzett a Szovjetunió színeiben.

Meghalt az olimpiai bajnok dzsúdós

-
 Tegnap 09:49Sport

Világbajnokságokon egy második és egy harmadik helyezést ért el, az Európa-bajnokságokon nyolc érmet gyűjtött.

Demokrata
-
 Tegnap 09:37SportMontreal

Hetvenegy éves korában elhunyt Szergej Novikov orosz cselgáncsozó, aki 1976-ban, Montréalban olimpiai bajnoki címet szerzett.

Teljesen elszakadt a sporttól a kajak-kenu első magyar olimpiai érmese

Magyar Nemzet
-
 Tegnap 09:23Sport

Helsinki második helyezettje, a kenus Novák Gábor 86 évesen is jó egészségnek örvend.

Janics, Csollány, Nagy Tímea – felismered a kétezres évek olimpiai bajnokait? Kvíz!

Dívány
-
 Tegnap 09:20Életmód

Ha a nyolcvanas és kilencvenes évek bajnokai megizzasztottak, itt a jutalomjáték.

Szatmári András: Fókuszban az olimpia

Sportlife
-
 Tegnap 07:50Sport

Világbajnoki és Európa-bajnoki arany, az év vívója és egyetemi vívója. Érmek, eredmények, amelyek a klasszisok sorába emelték Szatmári András kardozót. Gyűjteményéből az olimpiai arany hiányzik.

„Reméljük, hogy a tokiói olimpia fordulópontnak bizonyul”

Tokió kormányzója szerint reménykeltő lesz az olimpia.

Órási bravúr: Brecz Zsombor olimpiai bajnokot legyőzve lett Európa-bajnok a finndingi vitorlás Eb-n

Hatalmas bravúrt ért el Berecz Zsombor, a portugáliai Vilamourában zajló finndingi Európa-bajnokságon. 2018-as világbajnoki címe után Eb-győztes tudott lenni úgy, hogy a tíz futamból kettőt megnyert, tizediknél rosszabb eredményt nem ért el és legyőzte az olimpiai bajnok brit Scottot.