Találatok: 72 hír

Udvaros Dorottya fia is szerepelt a Szabó Győző életéről szóló filmben, a Toxikomában

Nagyon veszélyes jelentben szerepelt Udvaros Dorottya fia a Toxikomában.

Mellbedobással győzött Tolvai Reni – díjátadón villantott az énekesnő

Ruhája miatt akár úgy is fogalmazhatnánk: Tolvai Reni mellbedobással győzött a Just Clear Awardon, de persze nem ezért kapta a legfittebb női előadónak járó díjat.

Serie A - Győzött az AC Milan

A továbbra is veretlen milánói gárdának egy döntetlen mellett ez volt a negyedik győzelme, míg a vendégcsapat negyedszer maradt alul a bajnoki idényben. Serie A, 5. forduló: AC Milan-Venezia 2-0 (0-0) Cagliari-Empoli 0-2 (0-1) korábban: Salernitana-Hellas Verona 2-2 (1-2) Spezia-Juventus 2-3 (1-1) kedden…

Kalandozás a Dél-Alföld képzőművészetében és építészetében János testvértől Schéner Mihályig

Általában az ábrázoló realizmus és a tájképfestészet hagyományvilága jut az eszünkbe a dél-alföldi képzőművészetről, pedig az alkalmazott grafikától a köztéri szobrokon keresztül az építőművészetig számos ágának van ezen a vidéken követendő tradíciója és minőségi alkotása. A képzőművészet dél-alföldi gyökerei több évezredesek, hiszen…

Vezetőedzője nélkül győzött a Győr, könnyedén nyert Érden a Ferencváros

A Rába-partiak öt góllal győztek, míg a fővárosiak kétszer annyi gólt lőttek mint az érdiek.

Ligue 1: a 95. percben győzött a Psg – Messi nélkül

A PSG nagy küzdelemben 2–1-re legyőzte a Metzet a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 7. fordulójában. A győzelmet jelentő gólt Asraf Hakimi a 95. percben szerezte meg

Serie A: két góllal győzött a Milan a Venezia ellen

-
 Tegnap 23:11Foci

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 5. fordulójában a Milan Brahim Díaz és Theo Hernández góljával 2–0-ra legyőzte a Veneziát.

Ciprusi Kupa: Gyurcsó Ádám csapata kiütéssel győzött

-
 Tegnap 22:46Foci

Kiütéses győzelmet aratott az AEK Larnaca a Ciprusi Kupában a legjobb 16 közé jutásért vívott mérkőzésen. Gyurcsó Ádám csapata 4–0-ra intézte el a másodosztályú Alki Oroklinit.

A Ferencváros egy góllal győzött Fehérváron

Győzelmével az FTC feljött a tabella második helyére.

Győzött a Fradi: a zöld-fehérek nyerték a Mol Fehérvár elleni futballrangadót

A második fordulóból elhalasztott Mol Fehérvár-Ferencváros rangadót játszották szerda este. A 6000 néző előtt megrendezett találkozót végül a Ferencváros 1-0-ra nyerte meg, több helyzete is volt a vendégeknek, ezzel már a második helyen állnak a tabellán.

Ligue 1: győzött a címvédő, hatot vágott a Rennes

-
 Tegnap 21:45Foci

A francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 7. fordulójában megszületett a bajnoki címvédő Lille második győzelme a 2021–2022-es kiírásban a Reims elleni 2–1-gyel. A Rennes nem kímélte a Clermont csapatát, hat gólt szórva tartotta otthon a három pontot.

Hosszabbításban győzött a Fehérvár

Teol
-
 Tegnap 20:58Sport

Az ASE derekasan küzdött – ebből a teljesítményből lehet erőt meríteni.

Újabb MSZP-s politikust „győzött meg” DK, hogy jobb lesz náluk

Hírhatár
-
 Tegnap 20:45Belföld

Otthagyja a Magyar Szocialista Pártot és a Demokratikus Koalíció színeiben politizál tovább – jelentette be Klimon István, Kazincbarcika alpolgármestere a közösségi oldalán.

Ez magabiztos volt! Kilenc góllal győzött a Szeged hazai pályán.

Juan Carlos Pastor csapta a horvát bajnokot győzte le.

A Kanizsa Pápán győzött, a ZTE II pedig Gárdonyból hozott pontot az NB III-ban

Zaol
-
 Tegnap 20:43Sport

A labdarúgó NB III. Nyugati csoportjának hétközi, 8. fordulójában egy-egy siker, döntetlen és vereség a zalai mérleg.