Találatok: 21 hír

Fucsovics Márton továbbjutott Melbourne-ben

Fucsovics Márton simán továbbjutott a melbourne-i ausztrál nyílt teniszbajnokság harmadik fordulójában pénteken. A találkozón az előzetes várakozásokkal ellentétben nagy volt a különbség a két teniszező között. Fucsovics (a világranglista 67. helyezettje) 55 perc alatt úgy került kétszettes előnybe, hogy mindössze két gémet veszített, és miközben…

Babosék vették az első akadályt Melbourne-ben

-
  Ma 07:32 Sport

Stollár párosának hamar befellegzett.

Nemcsakfoci: Fucsovics nyolcaddöntős Melbourne-ben, Federer a következő ellenfele

Fucsovics Márton simán továbbjutott a melbourne-i ausztrál nyílt teniszbajnokság harmadik fordulójában pénteken.

Hamilton Melbourne-ben újabb rekordot sajátíthat ki

Motorsport
-
  Tegnap 20:00 Forma1

2020 a rekordok éve lehet Lewis Hamilton számára. A hatszoros világbajnok ugyanis VB-címek számában beérheti Michael Schumachert. Más rekordok tekintetében már nem lesz ennyire nehéz dolga: például ha 4 dobogós helyezést szerez, akkor beéri a német legendát ilyen tekintetben.A rekorddöntés pedig már Melbourne-ben folytatódhat,…

élete ütését hozta össze Melbourne-ben Szvitolina

-
  Tegnap 17:33 Sport

Egészen hihetetlen ütést hozott össze az Australian Openen az ukrán teniszező, Elina Szvitolina. A Lauren Davis elleni találkozó során a 25 éves ukrán az ellenfele térfelére ütötte a labdát, amely viszont érintés nélkül visszajött Szvitolina oldalára – így az övé lett a pont.

Fucsovics otthonosan mozog Melbourne-ben

Lokál
-
  Tegnap 00:01 Sport

Tovább menetel Melbourne-ben Fucsovics Márton, bejutott a harmadik fordulóba, miután 6:4, 6:4, 6:3-ra verte az olasz Jannik Sinnert. Babos Tímeának nem megy ilyen jól, kikapott lengyel ellenfelétől.

Papírforma és bravúros mozdulat: repült Djokovics ütője Melbourne-ben

-
  20.01.22 18:07 Sport

Érvényesítette a papírformát a férfiak világranglistáján 2. helyezett szerb Novak Djokovics az ausztrál nemzetközi teniszbajnokság 2. fordulójában.

Fucsovicsa a harmadik körben Melbourne-ben!

A legmagasabban jegyzett magyar teniszező újra nyert, ezúttal sima szettben búcsúztatta ellenfelét és immáron az Australian Open 3. fordulójában tudhatja magát!

20.01.22 07:37 Sport

A magyar teniszező egyesben már az első fordulóban kiesett.

Fucsovics ismét nyert, már a 32 között van Melbourne-ben

HVG
-
  20.01.22 06:34 Sport

Az olasz Jannik Sinnert verte a magyar teniszező.

Sarapova kiesett Melbourne-ben

Nem jutott túl az első fordulón Marija Sarapova a melbourne-i ausztrál nyílt teniszbajnokságon.

Nadal győzött Melbourne-ben, olasz tinédzserrel játszik holnap Fucsovics

Magyar Nemzet
-
  20.01.21 12:51 SportRafael Nadal

A világelső Rafael Nadal magabiztos győzelemmel jutott be a második fordulóba a melbourne-i ausztrál nyílt teniszbajnokságon.