A magyar bajnok az utolsó negyed elejéig tartotta a lépést a török csapattal.

Jövőre Sopron rendezi az U20-as női kosárlabda Európa-bajnokságot.

Megvan, melyik magyar város rendezi az U20-as női kosárlabda Eb-t

Népszava
-
  19.11.11 21:16 Sport

Az U16-os Eb-t a portugáliai Matosinhos, az U18-as Eb-t pedig a görögországi Heraklion nyerte.

BL: Törökországban a magyar kosárlabda bajnok

Vaol
-
  19.11.11 20:07 Sport

A kosárlabda Bajnokok Ligája 5. fordulójában a remek formában lévő Falco-Vulcano Energia KC Szombathely a török Besiktas Sompo Sigorta vendégeként lép pályára kedden, magyar idő szerint 18 órakor.

Jövőre Sopronban rendezik az U20-as női kosárlabda-Eb-t

-
  19.11.11 19:37 Sport

A FIBA nyilvánosságra hozta a 2020-as utánpótlástornák helyszíneit és időpontjait.

Kosárlabda: jövőre Sopronban lesz a női U20-as Eb

-
  19.11.11 18:36 Sport

A Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége a hivatalos honlapján közölte, hogy a nemzetközi szövetség (FIBA) közzétette a jövő évi utánpótlás Európa-bajnokságok helyszínének listáját. Hazai pályán is szurkolhatunk válogatottnak: a női U20-as csapat Sopronban küzdhet augusztus 8 és 16 között az A divíziós kontinenstornán.

Erős kerettel vág neki az Eb-selejtezőknek a női kosárlabda-válogatott

-
  19.11.11 13:17 Sport

Az előző sorozatban nem a magyarok voltak a favoritok, ám ezúttal más a helyzet.

Lekéste a repülőt a Falco kosárlabdacsapata egy baleset miatt

Egy későbbi járattal érkeznek meg a holnapi BL-meccsre.

Férfi kosárlabda NB I - Az Atomerőmű magabiztosan nyert Kaposváron

Alon
-
  19.11.10 22:57 Megyei

Férfi kosárlabda NB I - Az Atomerőmű magabiztosan nyert Kaposváron.

12 kecskeméti akadémista a nemzeti kosárlabda válogatottakban

Hiros
-
  19.11.10 17:18 Kosárlabda

Az elmúlt hetekben a Mercedes-Benz Gyár Nemzeti Kosárlabda Akadémia több tehetsége is meghívót kapott a különböző korosztályos válogatottak edzőtáborába.

Túladagolta a gumicukrot a kosárlabdázó, elájult

NLC
-
  19.11.09 12:54 Egészség

Orvosi ellátásra szorult a Miami Heat játékosa.

Kecskeméten elbukott a Körmend kosárlabdacsapata

Vaol
-
  19.11.08 20:51 Sport

Egy nyerhető meccset bukott el az Egis Körmend Kecskeméten. A piros-feketék jól kezdték a találkozót, de a KTE az első megingások után a második játékrészben stabilabb játékot mutatott és otthon tartotta a győzelmet a 7. bajnoki fordulóban.