Négy hónap után ismét győzött a Kisvárda

Szon
-
  Tegnap 21:52 Sport

A győzelem igényével érkezett szombaton este Monorra a Kisvárda Master Good SE élvonalbeli gárdája, ahol a sereghajtó Szent István SE ellen léptek pályára Pásztor Bettináék.

Női kézi Nb I: nyert az Érd, a Dvsc és a Kisvárda is

A női kézilabda NB I szombati játéknapján az Érd, a DVSC és a Kisvárda is győzni tudott.

Döntetlen lett a Kisvárda vs. DVTK

Boon
-
  Tegnap 20:15 Sport

A Diósgyőr az utolsó tíz percben két gólt szerezve 2-2-es döntetlent játszott Kisvárdán a labdarúgó OTP Bank Liga szombati, 22. fordulójában.

Három gól esett az utolsó 15 percben.

Nb I: elképesztő hajrá a Kisvárda–Dvtk bajnokin!

-
  Tegnap 18:53 FociDVTKDiósgyőri VTK

A Kisvárda csak magát okolhatja, hogy nem verte meg odahaza a Diósgyőri VTK-t, ugyanis kétgólos hátrányból álltak fel a hajrában a vendégek, miközben Tischler Patrik két ziccert is elrontott a labdarúgó NB I 22. fordulójában rendezett mérkőzésen (2–2).

Elképesztő volt a hajrá a Kisvárda–Diósgyőr mérkőzésen

-
  Tegnap 16:50 Foci

A Kisvárda csak magát okolhatja, hogy nem verte meg odahaza a Diósgyőri VTK-t, ugyanis kétgólos hátrányból álltak fel a hajrában a vendégek, miközben Tischler Patrik két ziccert is elrontott a labdarúgó NB I 22. fordulójában rendezett mérkőzésen.

A Kisvárda fogadja a Diósgyőrt

Boon
-
  Tegnap 11:30 Megyei

Szombaton 17 órától Kisvárdán lép pályára a DVTK a labdarúgó NB I. 22. fordulójában.

A Kisvárda vendége lesz szombaton a DVTK

Boon
-
  20.02.21 22:15 Sport

A két csapat nem idegen egymás számára, de merre billen a mérleg?

Alig állt a lábán, összevissza kiabált a kisvárdai bíróságon egy férfi – Videón a botrányos tárgyalótermi jelenet

-
  20.02.21 17:43 Színes

Annyira nem volt magánál a Kisvárdai Bíróság tárgyalóteremben a férfi, hogy a bírónőnek haza kell küldeni, dülöngélt, összevissza beszélt.

„Teccik érteni?”- Hihetetlen jelenetek a kisvárdai bíróságon

Nyugat
-
  20.02.21 17:42 Megyei

Azért idézték be, mert korábban megütött egy mentőst. Most ismét fenyegetőzött, miközben ide-oda tántorgott. A bírónő elnapolta a tárgyalást.

Kisvárda-DVTK: fokozott rendőri jelenlét