Pályaorientációs nap a Kisvárdai Rendőrkapitányságon

Általános iskolás diákok ismerkedhettek meg a rendőri hivatással.

Police
-
  19.11.11 13:34 Belföld

Pályaorientációs nap a Kisvárdai Rendőrkapitányságon Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Rendőr-főkapitányság2019. 11. 11., h - 13:34 Általános iskolás diákok ismerkedhettek meg a rendőri hivatással.

Döntetlent játszott Pakson a Kisvárda, nyert a Honvéd és az Újpest

Népszava
-
  19.11.09 21:46 Sport

Nem bírt egymással a Zalaegerszeg és a Mezőkövesd, a listavezető Fehérvár pedig a sereghajtó otthonában aratott győzelmet.

Tíz emberrel mentett pontot a Paks otthon a Kisvárda ellen

Az utolsó percek jelentették a legtöbb izgalmat.

A mérkőzés végén mentett pontot a Paks a Kisvárda ellen

Teol
-
  19.11.09 19:07 Sport

Három nyeretlen mérkőzés után szerzett pontot a Paksi FC az OTP Bank Ligában, miután Szabó János 92. percbeli góljával 1-1-re végzett hazai pályán a Kisvárda Master Gooddal.

Elképesztő utolsó percek, ikszelt a Kisvárda

Szon
-
  19.11.09 18:58 Sport

A Kisvárda Master Good Pakson vendégeskedett az NB I. 12. fordulójában.

Döntetlen a Kisvárda ellen

TelePaks
-
  19.11.09 18:54 SportMagyar fociPaks

Döntetlent játszott a Paksi FC a Kisvárda Master Good ellen az OTP Bank Liga 12. fordulójában, hazai pályán. Paksi FC – Kisvárda Master Good 1:1...

Nb I: a 91. percben egyenlített a Paks a Kisvárda ellen

-
  19.11.09 18:50 Foci

A Paks emberhátrányban egyenlített odahaza a Kisvárda ellen (ráadásul a 91. percben) a labdarúgó NB I 12. fordulójában és szakadó esőben rendezett találkozón.

Paks–Kisvárda: nem hirdettek esőmenőt

-
  19.11.09 16:51 Foci

A labdarúgó NB I 12. fordulójában a Paks emberhátrányban egyenlített odahaza a Kisvárda ellen, méghozzá a 91. percben.

Kisvárda Master Good: Pakson forduljon meg a kocka!

Szon
-
  19.11.09 14:18 Sport

Edzőváltás után vannak az atomvárosiak, Goszi kaphatna szép szülinapi ajándékot.

NB I: Paks – Kisvárda - közvetítés

-
  19.11.09 02:45 Foci

A hazai pályán a Kaposvárt és a Honvédot is legyőző Paks fogadja az előző két fordulóban nulla pontot szerző Kisvárdát. Kövesd élőben a történéseket a csakfoci.hu-n!

Bravúros győzelem a kisvárdaiak ellen

Duol
-
  19.11.08 21:43 Sport

Megszerezte első győzelmét Szekszárdon a Dunaújvárosi Kohász KA, amely 24–19-re bizonyult jobbnak a Kisvárdánál a női kézilabda NB I-es bajnokságban.

Női kézi Nb I: az Újváros legyőzte és megelőzte a Kisvárdát

-
  19.11.08 20:03 Kézilabda

A Dunaújváros öt góllal legyőzte a Kisvárdát a női kézilabda NB I pénteki mérkőzésén, ezzel meg is előzte vetélytársát a tabellán.