Találatok: 47 hír

Férfi röpi Nb I: a Kaposvár sima győzelemmel zárt

-
  Tegnap 21:18 Sport

Sima győzelemmel zárta a bajnokság első szakaszát a Kaposvár férfi röplabdacsapata, amely az NB I pénteki játéknapján saját közönsége előtt 3:0-ra múlta felül a MÁV Előrét.

A második menet - ezúttal a Kaposvár örülhetett a mérkőzés végén

Nyíregyháza
-
  Tegnap 19:45 Sport

A héten másodszor találkozott a somogyiakkal a Fatum Nyíregyháza.

A kecskemétiek ellen javíthat a Kaposvári KK

Sonline
-
  Tegnap 19:22 Sport

A Kecskeméti TE-Duna Aszfalt csapata ellen folytatja a bajnoki pontvadászatot az alaszakaszban a Kaposvári KK együttese. A találkozót a korábban megszokott meccsidőpontban, szombaton, ám 19 órakor rendezik a Kaposvár Arénában.

Női röpi Extraliga: a Kaposvár nyerte a rangadót

-
  Tegnap 19:21 SportSomogyKaposvár

Az éllovas Kaposvár nyerte a női röplabda Extraliga pénteki rangadóját, négy játszmában győzött a második Nyíregyháza vendégeként.

A Kaposvár nyerte a női röplabda Extraliga rangadóját

Nyíregyházán győzték le a bajnokság egyik nagy esélyesét.

Tegnap 16:00 Blog

Adventkor sokan útra kelnek és valahol máshol keresik a hangulatos varázslatos adventi vásárokat messze más országokban pedig lehet hogy

Katalizátorokat lopott egy kaposvári telephelyről

Sonline
-
  Tegnap 14:16 Baleset-bűnügy

Katalizátorokat lopott egy kaposvári férfi egy helyi mezőgazdasági gépkereskedés telephelyéről.

Tiltott tárgyak: telefon is repült a kaposvári börtönbe

Sonline
-
  Tegnap 09:00 Baleset-bűnügy

Egyre több tiltott tárgyat foglalnak le a hazai börtönökben. A kaposvári börtön udvarába legutóbb novemberben dobtak be három telefont.

Videón Hetyei Nóra újabb remeklése a kaposvári rövidpályás ob-n

Zaol
-
  19.12.12 21:52 Sport

A Keszthelyi Kiscápák Sportegyesület úszója csütörtökön, a 200 vegyes B döntőjében bizonyított a kaposvári viadalon.

Hosszú Katinka hat aranyéremnél tart Kaposváron

Az előfutamokkal, azon belül is a 4x50 méteres MIX gyorsváltóval folytatódott a kaposvári Csik Ferenc Versenyuszodában a XVI. Rövidpályás Úszó Országos bajnokság.

Számít rájuk Kaposvár: az idén lett a legtöbb ösztöndíjas

Sonline
-
  19.12.12 19:09 Belföld

Óvodapedagógus, tanár, asztalos, autószerelő, gépgyártó és hegesztő – néhány szakma, amelyek tanulói az idén a Kaposvár számít rád ösztöndíjban részesültek.

Kisteherautó és kamion ütközött Kaposváron

Sonline
-
  19.12.12 18:09 Baleset-bűnügy

Kisteherautó ütközött kamionnal Kaposváron a Dombóvári úton csütörtök este.

Visszatér a gépgyártás Kaposvárra: itt készülnek a mentő- és tűzoltóautók

Sonline
-
  19.12.12 17:16 Gazdaság

Száz dolgozónak ad majd munkát a Keleti ipari parkban felépülő tűzoltófecskendő gyár, amelynek alapkövét csütörtökön helyezték el.

Kaposváron remekeltek két Hód Úszó Se versenyzői

Promenad
-
  19.12.12 10:06 Sport

Szerda délelőtt kezdetét vette a XVI. Országos Rövidpályás Bajnokság. Az első nap délelőtti előfutamaiban, két Hód Úszó Se versenyző állt rajthoz, Ugrai Panna (2004) és Matejdesz Máté (2001).