Találatok: 85 hír

Női kézilabda Nb I – A Győr kapta a Békéscsaba elleni meccs pontjait

A címvédő Győri Audi ETO KC kapta a Békéscsaba ellen elmaradt mérkőzés két bajnoki pontját a női kézilabda NB I-ben.

Győr kapta a Békéscsaba elleni kézilabda meccs pontjait

Pozitív koronavírusteszt miatt nem tartották meg a mérkőzést.

Kézilabda: A Győr 10-0-val megkapta a Csaba elleni mérkőzést

A Magyar Kézilabda-szövetség (MKSZ) versenybizottsága 10–0-s gólkülönbséggel a Győri Audi ETO KC javára ítélte a két pontot a Békéscsabával szemben elmaradt NB I-es mérkőzés ügyében.

Életjelek a megyei kézilabdabajnokságból

Baon
-
 Ma 07:00Sport

A megyei bajnokságokat ugyan halasztották, a részt vevő csapatok azonban közös megegyezés alapján lejátszhatják egymással a bajnokijaikat.

Férfi kézilabda NB I – Simán győzött a Telekom Veszprém

A Telekom Veszprém 36-20-ra legyőzte városi riválisát, az újonc Veszprémi KKFT csapatát a férfi kézilabda NB I pénteki mérkőzésén.     A mezőny legeredményesebb játékosa a Veszprémi KKFT irányítója, Fazekas Gergő volt kilenc góllal, a címvédő Telekom Veszprémben az egyiptomi jobbátlövő, Omar Jahja nyolc találatig jutott.    A…

Nem vállal kockázatot a győri kézilabdakapus

24.hu
-
 Tegnap 19:52Sport

De azért a koronavírusos Silje Solberg még bízik abban, hogy odaérhet az Európa-bajnokság hajrájára.

Meghalt a legendás spanyol kézilabdaedző

Juan de Dios Román 77 éves korában hunyt el.

Férfi kézilabda BL – Először nyert a Szeged

A MOL-Pick Szeged házigazdaként 36-27-re legyőzte a norvég Elverum HB csapatát a férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének nyolcadik fordulójában, csütörtökön.

A MOL-Pick Szeged házigazdaként 36-27-re legyőzte a norvég Elverum HB csapatát a férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének nyolcadik fordulójában, csütörtökön. Férfi Bajnokok Ligája, A-csoport, 8. fordulóMOL-PICK SZEGED-ELVERUM HANDBALL 36-27 (17-15)Szeged, játékvezetők: Marin, Garcia Serradilla (spanyolok).SZEGED: Mikler,…

Megvan a Szeged első győzelme a férfi kézilabda BL-ben

Bánhidiék a norvég Elverum ellen nyertek kilenc góllal.

Kézilabda NB II.: csak két zalai csapat játszott

Zaol
-
 20.11.26 20:00Sport

A kézilabda NB II. zalai csapatai közül az elmúlt hétvégén csak két női együttes lépett pályára. És sajnos mindkettő kikapott hazai pályán.

Nyomás nélkül játszhat a válogatott a női kézilabda Eb-n

Még nem játszott idén meccset a magyar női kézilabda-válogatott.

A magyar szövetségnek nincs számszerű elvárása a női kézilabda-Európa-bajnokságon

Szakmai célok természetesen vannak a válogatottal kapcsolatban, amelytől nagyon jó eredményt vár az MKSZ vezetősége.

A vírus miatt nagy a káosz: éremre és nagy verésre ugyanúgy esélyesek a női kézilabdázók az Eb-n

Nincs hivatalos célkitűzés, a tervek szerint decemberben rendezik meg az Európa-bajnokságot.

Női kézilabda Eb – Danyi Gábor szerint furcsa, szokatlan Európa-bajnokság előtt állunk

December 3. és 20. között Dániában rendezik meg a női Európa-bajnokságot, melyen a magyar válogatott Hollandiá­val, Szerbiával és Horvátországgal szerepel egy csoportban.