Találatok: 202 hír

Hosszú Katinka szerezte a magyar úszósport történetének 1000. érmét

Hosszú Katinka aranyérmet nyert 100 méter vegyesen pénteken a Glasgow-ban zajló rövidpályás úszó Európa-bajnokságon. A csütörtöki előfutamok során ugyan még csak a második időt úszta, az elődöntőből viszont már az első helyen jutott tovább a magyar kiválóság, akinek a 200 méter pillangó döntője után – mely során nagy hátrányt…

Hosszú Katinka aranyérmet nyert 100 méter vegyesen pénteken a Glasgow-ban zajló rövidpályás úszó Európa-bajnokságon. Az aranyérmes Hosszú Katinka (b) és a bronzérmes Jakabos Zsuzsanna a 200 méteres pillangóúszás eredményhirdetésén a glasgow-i rövidpályás úszó Európa-bajnokságon 2019. december 6-án. MTI/MTI…

Hosszú Katinka történelmi aranyakat nyert az Eb-n

Hosszú Katinka szerezte a jubileumi 1000. magyar aranyat, a rövidpályás Eb-n pedig már három aranynál tart a pénteki 200 pille és 100 vegyes győzelmével.

Hosszú Katinka újabb aranya a magyar úszósport 1000. érme

Előbb 200 pillangón, negyven perccel később 100 vegyesen nyert a rövidpályás Eb-n.

Több ez egy újabb éremnél a sok közül: Hosszú Katinka történelmet írt

Fantasztikus siker, megvan a magyar úszósport 1000. érme a nagy világversenyeken! Ki más szerezte volna, mint ő?

Hosszú Katinka történelmi érmet szerzett.

Hosszú Katinka szerezte meg úszósportunk ezredik aranyát világversenyen.

Megszületett a magyar úszósport 1000. érme, Hosszú Katinka nyerte meg

A háromszoros olimpiai bajnok úszónő két aranyat is szerzett Glasgow-ban pénteken, ebből az egyik történelmi volt.

Hosszú Katinka aranyérmes 100 méter vegyesen

Hosszú Katinka aranyérmet nyert 100 méter vegyesen pénteken, a Glasgow-ban zajló rövidpályás úszó Európa-bajnokságon.

Hosszú Katinka megszerezte az ezredik érmet

Hosszú Katinka aranyérmet nyert 100 méter vegyesen pénteken a Glasgow-ban zajló rövidpályás úszó Európa-bajnokságon.

1000! Hosszú Katinka újabb két győzelmével jubilált a magyar úszósport

Jakabos bronza is kellett a világversenyen szerzett érmek kikerekítéséhez, Lobanovszkij pedig már a 1001.-et szerezte.

Hosszú Katinka aranyérmes a rövidpályás Európa-bajnokságon

444
-
  Tegnap 19:03 Sport

Jakabos Zsuzsanna pedig harmadik lett 200 méter pillangón.

Hosszú Katinka aranyat nyert a glasgow-i Eb-n

Hosszú Katinka arany-, Jakabos Zsuzsanna pedig bronzérmet nyert 200 méter pillangón pénteken az úszók glasgow-i rövidpályás Európa-bajnokságán.