Találatok: 5 hír

Tenisz: Monfils Rotterdam trónján, Wawrinkát megverve

-
  19.02.17 23:29 SportHollandiaTenisz

Gaël Monfils nyerte meg a rotterdami kemény pályás férfi tenisztornát. A világranglistán 33. francia játékos a vasárnapi fináléban három játszmában, 1:45 óra alatt múlta felül a rangsorban jelenleg 68., háromszoros Grand Slam-torna-győztes svájci Stan Wawrinkát. A 32 éves Monfils karrierje nyolcadik egyéni ATP-trófeáját nyerte meg.

Monfils megnyerte pályafutása nyolcadik ATP-trófeáját

-
  19.02.17 21:24 SportHollandiaTenisz

A 32 éves teniszező három játszmában győzte le Stan Wawrinkát.

19.02.16 22:33 SportHollandiaTenisz

A svájci Stan Wawrinka lesz a francia Gaël Monfils ellenfele a rotterdami kemény pályás férfi tenisztorna döntőjében, miután előbbi szombaton legyőzte az első helyen kiemelt japán Nisikori Keit.

Tenisz: Monfils és Medvegyev a négy között Rotterdamban

-
  19.02.15 17:30 Sport

Az ötödik helyen kiemelt orosz Danyiil Medvegyev elődöntőbe jutott az 1.96 millió euró (626.5 millió forint) összdíjazású rotterdami kemény pályás férfi tenisztornán.