Találatok: 26 hír

Atlétika: Szűcs Valdó 60 gátas országos bajnoki címére a legbüszkébb

-
  Tegnap 14:15 SportJapánTokió

Négyszer döntött az idén egyéni csúcsot, mégis vasárnap szerzett országos bajnoki címére a legbüszkébb Szűcs Valdó, aki már csak három századra van Baji Balázs országos csúcsától 60 m gáton.

Atlétika: Két csabai aranyérem a fedett ob-n

Behír
-
  Tegnap 12:08 Sport

Márton Anita súlylökésben, Kovács Barbara pedig 3000 méteres gyaloglásban diadalmaskodott a fedettpályás atlétikai országos bajnokságon, Budapesten. A békéscsabai születésű Baji Balázs sérülése után visszatérve a 2. helyen végzett 60 méter gáton.

Atlétikai Ob: Kozák nyert Kerekes előtt a gátfutók debreceni duellumában

Dehir
-
  20.02.23 21:30 Megyei

Budapest - A rúdugró Klekner Hanga aranyérme után újabb két dobogós hely jutott a DSC-SI sportolóinak. Kozák Luca beállította az országos csúcsot.

Fedettpályás atlétikai ob – országos csúcs 800 méteren

-
  20.02.23 17:43 SportAtlétika

60 gáton Szűcs Valdó legyőzte Baji Balázst.

Fedettpályás atlétikai ob – Szűcs Valdó és Kozák Luca nyert 60 m gáton

Sportkatlan
-
  20.02.23 17:42 SportDebrecen

Szűcs Valdó és Kozák Luca győzött 60 méteres gátfutásban a fedettpályás atlétikai országos bajnokság második napjának legnagyobb érdeklődéssel várt számában.     A nőknél a debreceni Kozák Luca ismét 7.97 másodperccel ért célba, azaz a tavaly elért és idén már beállított országos csúcsát újra megfutotta. Mögötte klubtársa, az…

Fedett pályás atlétikai ob: Szűcs Valdó és Kozák Luca nyert 60 m gáton

-
  20.02.23 15:47 Sport

Szűcs Valdó és Kozák Luca győzött 60 méteres gátfutásban a fedett pályás atlétikai országos bajnokság második napjának legnagyobb érdeklődéssel várt számában.

Atlétika: két centi döntött női távolugrásban a fedett ob-n

-
  20.02.22 20:04 Sport

A női távolugrás hozta az egyik legizgalmasabb és legszínvonalasabb versenyt a BOK-csarnokban zajló fedett pályás atlétikai országos bajnokság első napján, amelyen Nguyen Anasztázia egyéni csúccsal győzte le Farkas Petrát.

Atlétika: fedett pályás világcsúcs női hármasugrásban

-
  20.02.21 22:08 Sport

A venezuelai Yulimar Rojas 15.43 méterrel új fedett pályás világcsúcsot állított fel női hármasugrásban pénteken egy madridi versenyen.

Atlétika: ez még nem a világvége – jön a fedett pályás ob

-
  20.02.21 18:39 Sport

Kerekes Gréta eddig sorozatban négy fedett pályás országos bajnoki címet szerzett hatvan gáton, de az ötödikért váratóan hatalmasat kell küzdenie Kozák Lucával.

Úszás, atlétika és asztalitenisz a megyében

Boon
-
  20.02.21 18:30 Sport

Kitűnően szerepeltek az úszók, érmek a gyaloglóbajnokságról és asztalitenisz lehetőség az egyetemen.

Atlétika: világcsúcs született az emírségekbeli női félmaratonin

-
  20.02.21 09:56 Sport10 hír a témában

Az etióp Ababel Yeshaneh megdöntötte a női félmaratoni futás világcsúcsát: 1:04:31 órás eredménnyel nyerte meg a Rász el-Haimában rendezett utcai viadalt.

Elrajtolt a Budapest új atlétikai stadionjára kiírt közbeszerzés

Magyar Építők
-
  20.02.21 09:33 Gazdaság

A 14 ezer férőhelyes lelátót további 22 ezer ülőhelyes mobil lelátó egészíti ki a stadionban.

Atlétika: Duplantis közel volt az új világcsúcshoz

-
  20.02.20 09:37 Sport5 hír a témában

Armand Duplantis közel járt ahhoz, hogy 12 napon belül harmadszor is megdöntse a férfi rúdugrás világrekordját, ám a Liévinben rendezett fedett pályás atlétikai versenyen nem jutott át a 619 centiméteres magasságon.

Kiírták az atlétikai stadion kivitelezésére a pályázatot

Március 18-ig adhatják be pályázataikat a közbeszerzési tenderre meghívott cégek.