Találatok: 115 hír

Újra második a Leicester, pontokat vesztett Burnleyben az Arsenal

A Leicester City 2-1-re nyert a Brighton vendégeként az angol labdarúgó-bajnokság 27. fordulójának szombati játéknapján, ezzel feljött a második helyre a tabellán.

Premier League - Egy pontot szerzett Burnleyben az Arsenal

A Burnley sorozatban ötödik hazai bajnokiján játszott döntetlent, ez a harmadik ilyen sorozat a klub történetében. Premier League, 27. forduló: Burnley FC-Arsenal 1-1 (1-1) később: Sheffield United-Southampton 16.00 Aston Villa-Wolverhampton Wanderers 18.30 Brighton-Leicester City 21.00 vasárnap játsszák: West…

Kloppnak nincs szüksége olyan játékosra, aki csak akkor akar a Liverpoolban futballozni, ha bejutnak a Bl-be

Player
-
 Tegnap 17:18Sport

A német edző szerint a mostani évük nehéz, de a klub jövője bizalomra ad okot, hosszabb ideig nem fog hiányozni a Bajnokok Ligájából a Liverpool.

Egészen banális hiba miatt hullajtott pontokat az Arsenal

-
 Tegnap 17:04Sport

A középpályás nem először követett el ekkora bakit.

Premier League: Fontos pontokat hullajtott az Arsenal!

FociClub
-
 Tegnap 16:45Foci

Egy kapitális hiba is kellett az "ágyúsok" pontvesztéséhez...

látni kell az arsenalos stúdió reakcióját Xhaka hibájára!

-
 Tegnap 16:37Foci

Mint beszámoltunk róla, a Burnley hazai pályán 1–1-es döntetlent játszott az Arsenallal az angol labdarúgó Premier League 27. fordulójában – köszönhetően többek közt Granit Xhaka óriási hibájának. A svájci hibáját az AFTV stúdiójában ülők is nehezen dolgozták fel…

Játékossors: Dárdai is kritizálta, az Arsenalnál sem számolnak a tehetséggel

-
 Tegnap 15:30Foci

Bizonytalanná válhat a jelenleg az Arsenalból egy évet a Hertha BSC-ben, kölcsönben töltő középpályás, Mattéo Guendouzi sorsa, miután sajtóhírek szerint a francia U21-es válogatott csapatkapitányára sem a berliniek, sem a londoniak nem számítanak a jövőben.

PL: Xhaka gólpasszt adott ellenfelének, ikszelt a Burnley és az Arsenal

-
 Tegnap 15:25Foci

A Burnley hazai pályán 1–1-es döntetlent játszott az Arsenallal az angol labdarúgó Premier League 27. fordulójának szombati játéknapján.

Elképesztő potyagólt kapott az Arsenal

-
 Tegnap 14:30Foci

Jól kezdett a Burnley ellen Arteta csapata, de az első félidő előtt hihetetlen hiba után kaptak gólt.

Premier League: Az Arsenal és a Leicester meccsére is fogadunk - tippek a PL-re

Hathárom
-
 Tegnap 07:35Foci

Az Ágyúsok a Burnleyhez, míg a Rókák a Brightonhoz látogatnak a hétvége első napján.

Meddig zuhan a Liverpool?

A Premier League címvédője hét mérkőzés óta képtelen nyerni hazai pályán a bajnokságban.

Premier League: A VAR sem segített az Arsenalon a potyagólok meccsén

Az Arsenal 1-1-es döntetlent játszott a Burnley csapatával az angol bajnokság 27. fordulójának szombat délutáni nyitómérkőzésén.