Andy Murray sírva ünnepelte győzelmét

BorsOnline
-
  Tegnap 09:15 Sport

Már a visszavonulásán gondolkodott, erre trófeát nyert az idén az élete második csípőműtétjén átesett skót teniszező, Andy Murray.

Andy Murray: Nincsenek már fájdalmaim, elvégre a fémben nincsenek fájdalomreceptorok

Hosszabbítás
-
  19.10.21 16:56 Blog

Váratlanul érte az antwerpeni győzelem, de ha van valaki, aki nagyon megérdemelte ezt a sikert, az a skótok egykori világelsője.

Tenisz: Andy Murray két és fél év után ismét ATP-tornát nyert

Andy Murray három játszmában (3:6, 6:4, 6:4), 2 óra 27 perces csatában legyőzte a hozzá hasonlóan háromszoros Grand Slam-bajnok Stan Wawrinkát az antwerpeni kemény pályás tenisztorna vasárnapi döntőjében, így 2017 márciusa után ismét ATP-tornát nyert. Ha valaki megérdemelte, hogy ismét ATP-tornát nyerjen, az Andy Murray (Fotó: AFP)…

Andy Murray több mint 100 helyet javított a világranglistán

Babos Tímea rontott, Fucsovics Márton javított az elmúlt héten.

Több mint két év után nyert újra tornát Andy Murray

A skót teniszező a visszavonulást is fontolgatta állandó sérülései miatt, de a csípőműtét után visszatért.

2,5 év után nyert újra tenisztornát Andy Murray

Szetthátrányból fordítva verte Stan Wawrinkát Antwerpenben.

Tenisz: Andy Murray két és fél év után nyert ismét Atp-tornát

Tenisz: két és fél év után újra döntőt játszhat Andy Murray

-
  19.10.19 21:07 Sport

Stan Wawrinka és Andy Murray jutott be a fináléba a 711 ezer euró (231 millió forint) összdíjazású antwerpeni kemény pályás férfi tenisztornán.

Andy Murray a legjobb négy között

-
  19.10.19 14:15 Sport

A Grand-Slam-győztes brit teniszező az antwerpeni tenisztornán győzte le román ellenfelét.