A párizsi ügyészség elrendelte a színesbőrű producert megverő négy rendőr letartóztatását.

Hosszabbításban kapott ki a DVTK az Érsekújvártól

Teol
-
 Tegnap 22:44Sport

A DVTK-nak ez volt a 15. mérkőzése a szezonban, ebből csupán ötször nyert, és a kilencedik helyen áll a 12 csapatos mezőnyben.

A rendőrök befejezték a közúti közlekedési baleset helyszínelését

Police
-
 Tegnap 22:11Baleset-bűnügy

A rendőrök befejezték a közúti közlekedési baleset helyszínelésétJász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság2020. 11. 29., v - 22:11 Megszűnt a teljes útlezárás Szolnokon, a Tószegi úton.

Diamant: két nap, két győzelem

A Diósgyőr ellen is 3:0-ra nyertek a kaposvári női röplabdázók.

Álarcos énekes: A Baba lepleződött le, két nyomozó is jól tippelt

A következő adásban kiderül, ki nyeri meg a versenyt.

Elvesztette az állását a koronavírus miatt? Ne essen kétségbe, inkább váltson!

Sokan vesztették el munkájukat a vírushelyzet miatt, akik várják, hogy visszamehessenek dolgozni. Sokat segíthet, ha elkezdenek másban gondolkodni!

Az utolsó pillanatban kapott ki a Honvéd az NB I-ben

-
 Tegnap 20:53Foci

A küzdelmes mérkőzés 92. percében lőtte a győztes gólt a Puskás Akadémia, így Bódog Tamás csapata maradt a tabella utolsó helyén.

Hétfőn kétnyelvű helységnévtáblák kerülnek ki Úzvölgyébe

Mandiner
-
 Tegnap 20:50Külföld

Azért helyezhetik ki a táblákat, ugyanis a marosvásárhelyi ítélőtábla közvagyonná nyílvánította a katonatemetőt.

30 rendőr vesztette életét egy robbanás miatt Afganisztánban

Rendőrségi állomás mellett robbant fel egy robbanóanyaggal megpakolt jármű Afganisztánban, Ghazni településen.

Második meccsüket nyerték két nap alatt a kaposvári lányok

Háromszettes győzelmet aratott hazai pályán az 1. MCM-Diamant Kaposvár a sereghajtó DVTK ellen a női röplabda Extraliga 10. fordulójában.

Hosszabbításban kapott ki a DVTK a szlovák ligában

A DVTK Jegesmedvék csapata hosszabbítás után 3-2-re kikapott a vendég Érsekújvártól (Nové Zámky) a szlovák jégkorongliga vasárnapi játéknapján.

Két veretlen csapat van még a Bundesligában, egyik sem a Bayern vagy a Dortmund

-
 Tegnap 20:22Foci

Szalai Ádám ezúttal térdsérülés miatt nem léphetett pályára vasárnap a német bajnokságban.