-
 Ma 01:19Életmód

A porfolio.hu értesülései szerint egy hatalmas horderejű ingatlanfejlesztés előtt áll most Szombathely, mindez a Metál Hungária Holding Zrt. nevéhez köthető.

BL - Szoboszlaiék kikaptak Münchenben, Liverpoolban nyert az Atalanta

A Szoboszlai Dominikkal felálló Salzburg 3-1-es vereséget szenvedett a címvédő Bayern München otthonában a labdarúgó Bajnokok Ligája csoportküzdelmeinek negyedik fordulójában

Szoboszlaiék kikaptak Münchenben, Liverpoolban nyert az Atalanta: szerdai BL-összefoglaló

-
 Tegnap 23:26Foci

Tizenkilenc gólt és öt kiállítást hozott a szerdai BL-játéknap.

Bajnokok Ligája: Milánóban nyert a Real, a Liverpool kikapott odahaza az Atalantától

A Bayern egymást követő 15. mérkőzését nyerte a sorozatban, mostani sikerével pedig már biztosította helyét a legjobb 16 között. A játéknap rangadóján a Real Madrid 2-0-ra diadalmaskodott az Internazionale otthonában. A spanyolok első gólját Eden Hazard szerezte büntetőből. A milánóiak több mint hatvan percet futballoztak emberhátrányban,…

Rangadót nyert a Real Madrid a BL-ben

Idegenben is legyőzte Intert a spanyol együttes, mely idei második győzelmét aratta a Bajnokok Ligájában.

BL, B-csoport: a Real Madrid simán nyert az Inter otthonában

A labdarúgó Bajnokok Ligája B-csoportjában a Real Madrid Milánóban győzte le 2–0-ra a több mint egy félidőt emberhátrányban játszó Internazionalét, a Borussia Mönchengladbach pedig ismét kiütötte a Sahtar Donecket. Négy forduló után a Gladbach vezeti a csoportot, az Inter helyzete a továbbjutás szempontjából gyakorlatilag…

BL, D-csoport: ismét nyert az Ajax; a Liverpool otthon kapott ki

-
 Tegnap 22:51Foci

A Bajnokok Ligája csoportkörének 4. fordulójában a D-csoportban az Ajax hazai pályán 3–1-re nyert a Midtjylland ellen, az Atalanta pedig a Liverpool otthonában győzött 2–0-ra, így továbbra is nyitott a továbbjutás kérdése.

Újabb csatát nyert az Av19

Másodszor is legyőzte a Hydro Fehérvár Av19 a Bratislava Capitalst az Ice Hockey League-ben. Bár a házigazdák szereztek vezetést, Antti Karhula együttese 3-1-re győzött.

Fölényesen nyert az Alba

Feol
-
 Tegnap 22:17Sport

Edzőmeccset játszott az Alba Fehérvár kosárlabdacsapata a Zte Kk otthonában, ahol magabiztosan győzték le 89-51 (19-20, 21-19, 26-6, 15-14)-re házigazdáikat.

Nyolc góllal nyert az OSC a Pécs ellen

-
 Tegnap 21:10Sport

A Vasas otthon könnyedén, 12-4-re verte a Miskolcot, a Szentes gólgazdag mérkőzésen, de épp csak hogy felülkerekedett a Kaposvár vendégeként.

Osztrák jégkorongliga: nyert a Fehérvár Pozsonyban

-
 Tegnap 21:00Sport

A Hydro Fehérvár AV19 hátrányból 3–1-es győzelmet aratott a Bratislava Capitals otthonában az osztrák jégkorongliga szerdai játéknapján.

Hátrányból nyert a Fehérvár Pozsonyban

-
 Tegnap 20:57Sport

A Volán 3-1-re nyert az osztrák hokiliga szerdai játéknapján.

Továbbjutott a Manchester City, nyert a Mönchengladbach is

Az angol sztárcsapat négy meccs után is hibátlan a labdarúgó Bajnokok Ligája csoportkörében.