Találatok: 223 hír

Kikapott a Fehérvár Bolzanóban

A magyar csapat három győzelem után sorozatban másodszor is kikapott.

A Volán három győzelem után sorozatban másodszor is kikapott az osztrák hokiligában.

Osztrák jégkorongliga: kikapott a Fehérvár Dél-Tirolban

-
 Tegnap 22:24Sport

A Hydro Fehérvár 4–1-es vereséget szenvedett a HCB Südtirol Alperia otthonában az osztrák jégkorongliga szombat esti mérkőzésén. A magyar csapat gólját Bartalis István szerezte.

59 meccs óta veretlen otthon a Fradi

-
 Tegnap 22:04Foci

Az Mtk csak megizzasztani tudta a zöld-fehéreket, legyőzni nem.

NB I: menetel a Ferencváros, üldözi a Fehérvár

A címvédő és listavezető Ferencváros 2-0-ra megnyerte az Mtk elleni szombati örökrangadót a labdarúgó Otp Bank Liga 12. fordulójában.

Tíz hónapja képtelen bajnokit nyerni a Schalke 04

-
 Tegnap 21:34Foci

Utoljára még idén januárban sikerült nekik ez a bravúr.

NB I: a Fehérvár magabiztos, a Zte már a szezon legfontosabb meccsére készül

-
 Tegnap 20:27Foci

Gyorsan szerzett két gólt a Fehérvár a ZTE ellen az NB I 12. fordulójában, amivel ki is alakult a végeredmény: a házigazda 2–0-ra nyert a mérkőzést emberhátrányban befejező vendégek ellen. A találkozó után így értékeltek a vezetőedzők.

Maradona emlékére a tizedik percben megállt a játék a Juventus bajnokiján

Ronaldo távollétében két kapufás gólt hozott Inzaghi és Pirlo csapatainak mérkőzése.

Simán verte a Fehérvár a Zalaegerszeget

Propeller
-
 Tegnap 19:50Sport

A MOL Fehérvár FC 2-0-ra legyőzte a mérkőzést tíz emberrel befejező Zalaegerszeget szombaton, a labdarúgó OTP Bank Liga 12. fordulójában. /Vasvári Tamás A székesfehérvári csapat ezzel a harmadikról a második helyre lépett előre. OTP Bank Liga, 12. forduló: MOL Fehérvár FC – Zalaegerszegi TE FC 2-0 (2-0) --Mol Aréna Sóstó,…

Magabiztosan verte a Fehérvár a Zalaegerszeget

-
 Tegnap 19:10Foci

A székesfehérváriak visszavették a második helyet a Kisvárdától.

Győzött és feljött a tabella második helyére a MOL Fehérvár

-
 Tegnap 19:09Foci

A ZTE emberhátrányban fejezte be a találkozót.

Kiváló első félidejével verte a ZTE-t a MOL Fehérvár

MOLcsapat
-
 Tegnap 19:04Foci

A MOL Fehérvár FC 2-0-ra legyőzte a mérkőzést tíz emberrel befejező Zalaegerszeget szombaton, az OTP Bank Liga 12. fordulójában, és feljött a tabella második helyére.

ZTE FC: sima vereség Fehérváron...

A labdarúgó NB I 12 fordulójában a MOL-Fehérvár FC vendége volt a ZTE FC együttese. Az egerszegiek szombaton három hetes szünetet követően léptek pályára, hiszen egy hete elmaradt az Újpest elleni találkozójuk, ám nem jártak szerencsével Székesfehérváron, hiszen simán kikaptak.

A MOL Fehérvár könnyedén győzte le a Zalaegerszeget

-
 Tegnap 18:53Foci

A zalaiak tíz emberrel fejezték be a mérkőzést, a fehérváriak pedig sikerükkel felléptek a tabella második helyére.

NB I: két góllal győzött a Fehérvár a Zte ellen

-
 Tegnap 18:52FociDebrecenNB I

Gyorsan megszerezte a vezetést a Fehérvár a ZTE ellen az NB I 12. fordulójában, a második félidőben a vendégek kiállítás miatt emberhátrányban játszottak, gólt nem tudtak szerezni, így 2–0-ra nyert a házigazda.