Medvegyev bajnok, Djokovicnak nem lett meg a naptári Grand Slam

Igényesférfi.hu
-
 21.09.13 07:34Sport

Az orosz Danyiil Medvegyev nyerte meg a New Yorkban rendezett amerikai nyílt teniszbajnokság férfi egyes versenyét, miután a vasárnapi döntőben három sima szettben legyőzte a világelső Novak Djokovicot.

26 kapcsolódó hír

Medvegyev feleségének ajánlotta a US Open-győzelmét

m4sport.hu
-
 21.09.13 11:17Sport

A döntőben legyőzött ellenfelét minden idők legjobbjának nevezte.

Ugrott a naptári Grand Slam - Medvedev főszereplő lett, nem maradt Djokovic történetében statiszta

21.09.12 13:35Sport

Novak Djokovics korszakos tettért, Danyiil Medvegyev csupán első Grand Slam-trófeájáért játszik.

Medvegyev lesántult, mégis legyőzte Djokovicot

168.hu
-
 21.09.13 11:12Külföld

Az utolsó játékokban már komoly fájdalmakkal küzdve tudta legyőzni a világelső Novak Djokovicot Danyiil Medvegyev, aki karrierje első Grand Slam-diadalát aratta az amerikai nyílt teniszbajnokság megnyerésével.

Hiába törte darabokra az ütőt Djokovic, Daniil Medvedev nyerte a US Open fináléját

Promotions
-
 21.09.13 16:32Színes

Az orosz Daniil Medvedev megnyerte élete első Grand Slam-trófeáját, de biztosan nem az utolsót.

Tenisz: Medvedev megfosztja Djokovicsot a naptári Grand Slamtől? - tipp a döntőre

Hathárom
-
 21.09.12 08:05Sport

Összejött az álomdöntő New Yorkban, avagy a vasárnapi fináléban Novak Djokovics és Daniil Medvedev feszül egymásnak.

Brad Pitték sem tudták kiszurkolni Djokovics történelmi sikerét

BorsOnline
-
 21.09.13 22:15Sport

Hiába szurkoltak az amerikai filmsztárok is Novak Djokovicsnak, nem jött neki össze a Golden Grand Slam, vagyis, hogy egy naptári évben mind a négy legnagyobb tenisztornát megnyerje.

Videojátékból vett mozdulattal ünnepelte Medvegyev, hogy legyőzte Novak Djokovicot

Player
-
 21.09.13 07:05Sport

A második kiemelt Danyiil Medvegyev 6:4, 6:4, 6:4-re legyőzte a világelső Novak Djokovicot a Us Open férfi döntőjében, amit úgy ünnepelt meg, hogy nagyon sok néző csak a fejét vakarta zavarában.

US Open - Novak Djokovic sima döntője, vereséggel

-
 21.09.13 06:27Sport

Az orosz Danyiil Medvegyev nyerte meg a New Yorkban rendezett amerikai nyílt teniszbajnokság férfi egyes versenyét, mivel a vasárnapi döntőben három sima szettben legyőzte a világelső Novak Djokovicot.

Az orosz Medve meghiúsította a szerb gigász álmát

10perc.hu
-
 21.09.13 10:00Sport

Nem lett történelmi a 2021-es US Open, ugyanis Danyiil Medvegyev nyerte meg a férfi egyes versenyét, így sem a naptári Slam, sem a 21. GS-siker nem jött össze a világelső Novak Djokovicsnak.

Medvegyev meghiúsította a naptári Grand Slamet

port.hu
-
 21.09.13 19:20Sport

Az orosz Danyiil Medvegyev nyerte meg a New Yorkban rendezett amerikai nyílt teniszbajnokság férfi egyes versenyét, mivel a vasárnapi döntőben három sima szettben legyőzte a világelső Novak Djokovicsot. A nőknél Emma Raducanu nyerte a tinédzserek csatáját.

Büntetés Đokovićnak a teniszütő eltörése miatt

Magyar Szó
-
 21.09.13 14:50Sport

Novak Đokovićot ötezer dollárral büntették meg sportszerűtlen viselkedéséért a Danyiil Medvegyev ellen játszott Us Open döntőjében, ugyanis a második szettben eltörte a teniszütőjét - írja a 021.rs hírportál.

Sporttörténelmi győzelem a nőknél, őrségváltás a férfiaknál - US Open 2021

Sportlife
-
 21.09.13 17:18Életmód

A nőknél egy selejtezőből érkező játékos tudta megnyerni a tornát, amire nem volt példa korábban. A férfiaknál pedig Djokovic lába alól az utolsó meccset csúszott ki a talaj.

Elmaradt az újabb Djokovic-rekord

Pesti Hírlap
-
 21.09.13 16:53Külföld

Az orosz Danyiil Medvegyev három sima szettben legyőzte a világelső Novak Djokovicot a New Yorkban rendezett amerikai nyílt teniszbajnokság férfi egyes döntőjében. A szerb világelső azzal a céllal kezdte meg szereplését New Yorkban, hogy az év negyedik Grand Slam-tornáját is megnyerje. Erre a sportág csaknem 150 éves történetében csak két…

Medvegyev nyerte a US Opent, Djokovicnak nem lett meg a naptári Grand Slam

Telex
-
 21.09.13 02:58Sport

Az első Grand Slam-győzelmét megszerző orosz óriásit játszott a döntőben, Djokovic nem tudta egy éven belül megnyerni mind a négy nagy tornát.

„A bal lábam annyira fájt, hogy szinte járni sem tudtam”

21.09.13 07:18Sport

New York - Az utóbbi 25 évben negyedszer csapott össze az első két kiemelt a döntőben, és Djokovics valamennyi alkalommal ott volt az Arthur Ashe Stadionban.

21.09.13 06:24Sport

Nem jött össze a naptári Grand Slam a szerb játékosnak.

US Open - Medvegyev bicegve aratott diadalt

-
 21.09.13 11:08Határtalan

Az orosz teniszező nagyszerű játékkal verte a rekordot jelentő 21. GS-sikerére hajtó Djokovicot, ezzel megakadályozva a szerb sztárt, hogy egy naptári éven belül mind a négy nagy tornát megnyerje. "Az önbizalmam és a jövőm szempontjából is fontos ez a siker. Tudva, hogy legyőztem valakit, aki 27-0-lal állt az idei Grand Slam-viadalokon, akitől…

Novak Djokovic földhöz vágta az ütőjét és elsírta magát

-
 21.09.13 07:29Sport

A szerb világelső nem tudta elviselni a nyomást a US Open döntőjében, ki is kapott.

US Open: Medvegyev a bajnok, Đokovićnak nem lett meg a naptári Grand Slam

Vajdaság Ma
-
 21.09.13 06:05Sport

Az orosz Danyiil Medvegyev nyerte meg a New Yorkban rendezett amerikai nyílt teniszbajnokság férfi egyes versenyét, mivel a vasárnapi döntőben három sima szettben legyőzte a világelső Novak Đokovićot.

US Open: nincs naptári Grand Slam, Medvegyev legyőzte Djokovicsot

-

Az első helyen kiemelt, világelső szerb Novak Djokovics három szettben (6:4, 6:4, 6:4) kikapott az orosz Danyiil Medvegyevtől az amerikai nyílt teniszbajnokság (US Open) férfi egyes versenyének döntőjében. Előbbinek így nem jött össze a naptári Grand Slam, míg utóbbi karrierje során először nyert GS-tornát.