A magyar olimpikon sportszerűségét tapsvihar kísérte

Életforma
-
 21.08.02 09:53Bulvár

Bár Kozák Lucának nem sikerült jól az elődöntő, sportszerűségből viszont dobogós helyre került a magyar olimpikon. Hatalmas taps kísérte megmozdulását.

20 kapcsolódó hír

Megható dolgot tett a magyar atléta, miután kiesett a versenyből

ATV
-
 21.08.01 14:59Olimpia

Kozák Luca a 100 méteres gátfutás elődöntőjében nem ért be a célba, de egy versenytársának segítséget nyújtott, mielőtt elhagyta a pályát.

Sírva jött le a pályáról Kozák Luca: elesett

Life
-
 21.08.01 18:45Olimpia

Kozák Luca elesett az olimpián. Nem jutott döntőbe 100 méter gáton, az első gát lefékezte, a hetedik megállította.

Kozák Luca megmutatta mi az a sportszerűség

ridikul.hu
-
 21.08.02 09:01Életmód

A magyar futónő, Kozák Luca bár nem került be a fináléba 100 méter gáton, de megmutatta milyen sportszerűnek lenni. És erre az olimpia hivatalos Twitter-oldala is felfigyelt.

21.08.01 14:17Olimpia

Nem ért célba 100 méter gáton a 25 éves sportoló.

Kozák Luca nem jutott döntőbe 100 m gáton

Propeller
-
 21.08.01 13:30Olimpia

Kozák Luca az elődöntőben nem ért célba, így nem jutott be a fináléba 100 m gáton vasárnap a tokiói olimpián. A 25 éves futó a szombati előfutamból helyezéssel, 12.97 mp-cel a harmadik helyen célba érve jutott tovább. Az elődöntő első futamában – ahogy jósolta – a nyolcas pályára került, amiről korábban azt mondta, szeret ott futni. A…

Kozák Luca megbotlott, sírva hagyta el a pályát

24.hu
-
 21.08.01 12:48Olimpia

A 100 méteres gátfutásban jött a mi érdekeltségünk, az első futam 9-es pályáján ugyanis ott volt Kozák Luca, akinek sajnos a hetedik gátnál nem jött.

Kozák Luca kiesett a 100 méteres női gátfutás elődöntőjéből, de sportszerűségből jelesre vizsgázott

Runner's World
-
 21.08.02 10:35Életmód

A magyar sportolónő ugyan kiesett az elődöntőből, de megmutatta, hogyan is viselkedik egy igazi sportember akkor is, amikor nem alakulnak a legjobban a dolgok egy versenyen.

Kozák Luca nem jutott döntőbe 100 méter gáton, az első gát lefékezte, a hatodik megállította

-
 21.08.01 13:33Olimpia

Kozák Luca az elődöntőben nem ért célba, így nem jutott be a fináléba 100 m gáton vasárnap a tokiói olimpián.

“Erről szól az olimpia!” Magyar atléta sportszerűségét ünnepli a világ – VIDEÓ

NapHíre.hu
-
 21.08.02 10:17Sport

Kozák Lucán kifogott a hetedik gát, így bár nem jutott a 100 méteres gátfutás döntőjébe, most mégis őt ünnepli mindenki az interneten. A 444.hu beszámolója szerint a magyar atléta a táv felénél elakadt, majd elesett, így végül nem sikerült a célba érnie. Luca csalódott volt, hiszen a döntő volt az álma, sírva is fakadt. Ezután

Kozák Luca nem jutott döntőbe

-
 21.08.01 13:20Olimpia

Kozák Luca az elődöntőben nem ért célba, így nem jutott be a fináléba 100 méter gáton vasárnap a tokiói olimpián.

Startlap
-

Fotókon a síró, majd hőssé váló magyar olimpikon

Elle
-
 21.08.02 06:30Életmód

Kozák Luca rendkívül sportszerű megmozdulása tapsot kapott, az olimpia hivatalos oldala is büszke a debreceni atlétára.

21.08.01 13:20Sport

A Debreceni Sportcentrum-Sportiskola atlétája a női 100 méteres gátfutás szombat hajnali selejtezőjéből 12,97-es idővel jutott be a vasárnap kora délutáni elődöntőbe, ahol a 9-es pályán futott.

Tokió 2020: Kozák Luca nem jutott döntőbe női 100 gáton

-
 21.08.01 12:53Olimpia

Vasárnap rendezték a női 100 méteres gátfutás elődöntőjét a tokiói olimpián, amelyben Kozák Luca révén voltunk érdekeltek. Sajnos a magyar lány nem ért célba, így nem jutott a döntőbe.

A debreceni gátfutó sportszerűségét állították példaként az olimpia hivatalos közösségi oldalán

Dehir
-
 21.08.02 08:30Megyei

Tokió – Erről szól az olimpia: Kozák Luca az egész világ előtt tett tanúságot a sportszerűségről.

Tokió 2020: Camacho-Quinn nyerte a 100 m gátat, görög arany férfi távolban

Vajdaság Ma
-
 21.08.02 05:53Olimpia

Jasmine Camacho-Quinn nyerte a 100 méteres gátfutást hétfőn a tokiói olimpián, férfi távolugrásban pedig görög győzelem született.

Kozák Luca nem jutott döntőbe női 100 gáton

Feol
-
 21.08.01 15:12Olimpia

Versenyzőnk megbotlott a hatodik gátban és már nem tudta befejezni a versenyt – könnyek között búcsúzott.