Konferencia Liga: Fogadásépítős tippünk van a Puskás KL-meccsére

Bő 1.80-szoros szorzójú tippet néztünk ki a magyar csapat Konferencia Liga ütközetére csütörtökön.

Ekl: lényegében kiesett a felcsúti csapat

Goal
-
 21.07.22 20:06Foci

A Puskás Akadémia 3-0-s vereséget szenvedett a lett FK Rigas FS vendégeként a Konferencia-liga selejtezőjének második fordulójájában.

Konferencia Liga: Erős tippünk van a máltai-horvát KL-csatára

Startlap
-
 21.07.22 08:30Foci

A Gzira otthonába látogat a Rijeka együttese, a meccsre pedig egy közel kétszeres szorzójú tippet küldünk csatába.

3-0-ra kikapott Lettországban a Puskás Akadémia

HVG
-
 21.07.22 20:20Sport

Az FK Rigas FS nevű lett csapat verte meg az Nb. I: ezüstérmesét.

Ekl: Nem feltétlenül az Újpest a párharc favoritja

-
 21.07.21 20:27Foci

Csütörtökön kezdi meg a szereplését az Újpest labdarúgócsapata az Európa-konferencialiga selejtezőjében. A Vaduz elleni első mérkőzés előtt sajtótájékoztatón beszéltek a felek a várakozásaikról.

Újra északon a csapat

Feol
-
 21.07.21 22:13Sport

Szerda délután megérkezett a lett fővárosba a Puskás Akadémia csapata, amely csütörtökön 18 órától vív meg az Európa Konferencia-ligában az Fk Rigas Fs együttesével.

A Puskás Akadémia háromgólos vereséget szenvedett az EKL-selejtőzében

-
 21.07.22 20:20Foci

A lett FK Rigas FS csapata a meccs első félidejében három gólt rúgott. A magyar csapat sokat támadott a második félidőben, de gólt már nem tudott szerezni.

Konferencia-liga - Nehéz helyzetben a MOL Fehérvár FC legyőzője

-
 21.07.22 17:55Határtalan

Eredmények, selejtező, 2. forduló, 1. mérkőzés: Ararat Jereván (örmény)-Slask Wroclaw (lengyel) 2-4 (0-1) FC Asztana (kazah)-Arisz Szaloniki (görög) 2-0 (1-0)     szerdán játszották: FK Cukaricki (szerb)-Sumqayit FK (azeri) 0-0          kedden játszották: S.S. Folgore Falciano Calcio (San…

Ma a TV-ben: Az Újpest bemutatkozik, a Puskás Akadémia folytatja szereplését a Konferencia Ligában

-
 21.07.22 06:10[N/A]

A csütörtöki fociműsor a hazai sportcsatornák kínálatában, benne az RFS Riga-Puskás Akadémia és az Újpest-Vaduz EKL-selejtező közvetítésével is.

Ekl: Belgrádban kezdi meg nemzetközi szereplését a DAC

ma7.sk
-
 21.07.21 20:25Foci

Csütörtök este első tétmérkőzését játssza a dunaszerdahelyi DAC. A sárga-kékek első ellenfele a 27-szeres szerb/jugoszláv bajnokcsapat, a Partizan Belgrád lesz, a csallóközi együttes a szerb fővárosban lép pályára az Európa Konferencia Liga-selejtező második fordulójának odavágóján.