Hamilton üzent Verstappennek és reagált az őt ért vádakra

A 23 éves holland pilóta egyedül szállt ki az autójából és ment a mentőig, de láthatóan szédült, koordinációs gondjai adódtak, a pályán kivizsgálták majd kórházba vitték.

12 kapcsolódó hír

Amatőr videók Hamilton és Verstappen balesetéről

m4sport.hu
-
 21.07.19 08:57Forma1

Telt ház előtt versenyzett a Forma–1 mezőnye a Brit Nagydíjon, így bőven volt ki fölvegye Lewis Hamilton és Max Verstappen első körös balesetét

Hamilton: Verstappen nem hagyott helyet

Vezess
-
 21.07.18 18:28Forma1

A világbajnoki pontversenyben a Forma-1-es Brit Nagydíjon visszazárkózó Lewis Hamilton úgy véli, Max Verstappen agresszivitása vezetett kettejük balesetéhez a verseny elején. A dobogósok nyilatkozatai.

Verstappen szerint tiszteletlenül és sportszerűtlenül ünnepelt Hamilton

Racingline
-
 21.07.18 21:00Forma1

Max Verstappen nem igazán volt elégedett azzal, ahogy Lewis Hamilton ünnepelte győzelmét. A holland versenyző tegnap megnyerte a sprintkvalifikációt, így az élről vághatott neki a mai Brit Nagydíjnak. A rajtot a hétszeres világbajnok kapta el jobban, így egy darabig az élre is ugrott, viszont a 23 éves pilóta sem hagyta magát. Verstappen visszavágo

A Forma-1-es Brit Nagydíj rajtrácsa

F1világ
-
 21.07.18 14:21Forma1

A sprintkvalifikáción aratott győzelmének köszönhetően Max Verstappen rajtolhat az élről a Forma-1-es Brit Nagydíj vasárnapi futamán.

Brutális baleset a Forma-1-en: Verstappen Hamiltonnal ütközött és a falnak csapódott

-
 21.07.18 16:26Baleset-bűnügy

Óriási balesettel indult a Forma-1 Brit Nagydíja: Verstappen nagy sebességgel a gumifalnak csapódott.

F1: Leclerc szerint versenybaleset történt Hamilton és Verstappen között

-
 21.07.19 11:34Forma1

A Formula–1-es Ferrari monacói versenyzője, Charles Leclerc úgy véli, versenybaleset történt Lewis Hamilton és Max Verstappen között a múlt hétvégi Brit Nagydíj versenyén. Hozzá hasonlóan látta a történteket az Alpine kétszeres világbajnoka, Fernando Alonso, valamint a mercedeses Valtteri Bottas is.

"A büntetés semmilyen módon nem segít rajtunk"

-
 21.07.19 08:14Sport

Max Verstappen szerint, ahogy Hamilton ünnepelt az tiszteletlen volt, míg a brit versenyző szerint túl agresszív volt Verstappen. - Top5: Ezt is sokan olvasták a Sport365-ön.

Max Verstappen kiakadt a kórházban Hamilton ünneplését látva

Indirekt
-
 21.07.19 11:00Színes

Max Verstappen Instagram-oldalán jelentkezett be hatalmas balesete után. Mint ahogy azt megírtuk, hatalmas balesettel kezdődött a Forma-1 Brit Nagydíja, ugyanis Verstappen nagy sebességgel a gumifalnak csapódott. A pilóta Hamiltonnal ütközött, aki végül megnyerte a versenyt. A verseny után pedig a holland pilóta az Instagramon…

FORMA-1: Verstappen pályafutása egyik legnagyobb balesetét szenvedte, durván beszólt Hamiltonnak

-
 21.07.19 09:45Határtalan

Verstappen autója óriási sebességgel hagyta el a pályát és csapódott a gumifalba. A 23 éves holland pilóta egyedül szállt ki az autójából és ment a mentőig, de láthatóan szédült, koordinációs gondjai adódtak, a pályán kivizsgálták majd kórházba vitték.A baleset után a futamot megszakították, és 45 perc után újabb álló rajt következett. Hamilton…

Verstappen: Hamilton sportszerűtlen volt

Startlap
-
 21.07.18 20:06Forma1

Híreket adott magáról a Forma-1-es Brit Nagydíjon nagyot bukó Max Verstappen. A Red Bull pilótája jól van.

Verstappen és Hamilton ütközött, de így is Hamilton nyerte a Brit Nagydíjat!

Motorsport
-
 21.07.18 16:02Forma1

Silverstone-ban került megrendezésre a szezon tizedik Forma-1-es futama, a Brit Nagydíj, amelynek rajtrácsát a sprintkvalifikáció alakította ki, ezen pedig Max Verstappen végzett az első helyen Lewis Hamilton előtt.A második sorból Bottas és Leclerc várhatta a rajtot, míg a hatodik rajtsort a két McLaren sajátította ki, Norris, Ricciardo sorrendben