Foci Eb: Spanyolország és Svédország is nyolcaddöntős lett

SzMo
-
 21.06.23 20:26Foci EB

A csoportjában harmadik helyen záró Ukrajna helye is biztossá vált az egyenes kieséses szakaszra.

12 kapcsolódó hír

Az Eb öngólja után indult be a spanyol henger, Lewandowskiék már most kizúgtak

24.hu
-
 21.06.23 19:55Foci EB

A már korábban továbbjutó, de azért Lengyelországot is legyőző Svédország mellett Spanyolország jutott nyolcaddöntőbe.

Euro 2020: Gáláztak a spanyolok, továbbmentek a svédek

Goal
-
 21.06.23 20:39Foci

Spanyolország és Svédország nyert és továbbjutott a nyolcaddöntőbe.

Anglia, Horvátország és Csehország is nyolcaddöntős, már 12 csapat továbbjutott

Startlap
-
 21.06.22 23:46Foci

Anglia 1-0-ra verte Csehországot, míg a világbajnoki ezüstérmes horvátok a skótok elleni 3-1-gyel jutottak tovább.

Modrić félelmetes tekerése is kellett a horvát továbbjutáshoz

Telex
-
 21.06.22 23:15Sport

Az előző vb-n ezüstérmes Horvátország nem égett be, a skótok elleni 3-1-es győzelemmel ott vannak a legjobb tizenhat között.

Győztek a svédek, és a spanyolok, Ukrajna is a legjobb 16 között

-
 21.06.23 20:10Foci

A spanyolok kiütötték Szlovákiát, míg a svédek ötgólos mérkőzésen győzték le Lengyelország együttesét.

A spanyolok Szlovákia kiütésével bejutottak a nyolcaddöntőbe

-
 21.06.23 17:50Foci EB

Spanyolország 5–0-ra megverte Szlovákiát a labdarúgó Európa-bajnokság csoportkörének utolsó, harmadik fordulójában, ezzel a Lengyelországot legyőző Svédország mögött az E-csoport második helyezettjeként bejutott a legjobb 16 közé, és készülhet a Horvátország elleni koppenhágai nyolcaddöntőre.

Képeken a horvátok győzelme Skócia ellen

-
 21.06.22 23:16Foci EB

Horvátország ezzel a sikerrel csoportja második helyén jutott tovább.

Euro2020: Svédország és Spanyolország is továbbjutott

Népszava
-
 21.06.23 20:56Foci EB

Gólzáporos mérkőzéseket hozott az E csoportban a harmadik forduló, s végül a csoportból Lengyelország és Szlovákia búcsúzott.

Labdarúgó Eb: nagyon kitömték a spanyolok a szlovákokat

Dehir
-
 21.06.23 20:19Megyei

Sevilla - A csoportelső svédek mögött Spanyolország a továbbjutó, Szlovákia és Lengyelország búcsúzik. Ukrajna profitált a szlovákok nagy vereségéből.

EURO-2020 - Spanyolország kiütéses győzelem után nyolcaddöntős

-
 21.06.23 20:01Határtalan

A szlovákok búcsúztak, mert ugyan 3 ponttal csoportharmadikok lettek, ám gólkülönbségük 2-7. Eredmény, csoportkör, 3. (utolsó) forduló, E csoport: Spanyolország-Szlovákia 5-0 (2-0) Sevilla, La Cartuja Stadion, 11 204 néző, v.: Björn Kuipers (holland) gólszerzők: Dubravka (30. - öngól), Laporte (45+3.),…

Modrić továbblőtte a horvátokat a csoportból

Magyar Szó
-
 21.06.22 23:25Foci

Pofonegyszerű volt a képlet a két egypontos csapat, Horvátország és Skócia glasgow-i találkozója előtt a D csoport utolsó fordulójában: csak az jut tovább a nyolcaddöntőbe, amelyikük megnyeri a mérkőzést.

Hozták a kötelezőt a horvátok: Horvátország - Skócia 3-1

Sportlife
-
 21.06.22 23:10Sport

Azt már a találkozó előtt lehetett tudni, hogy győzelem kellett mindkét csapatnak a továbbjutáshoz. A horvátok a mérkőzés elejétől kezdve domináltak, és megérdemelten jutottak tovább.