Coco Gauff akkor törte össze az ütőjét, amikor Barbora Krejcikova ellen véget ért a francia nyílt teniszbajnokság.

Tippjáték: Tippelj ingyen a Djokovics - Nadal rangadóra és nyerj!

Csúcsmeccsre kerül sor a Roland Garros elődöntőjében, ennek apropóján pedig játékra invitáljuk a tenisz szerelmeseit.

Roland Garros: Djokovics újra nagy csatát vívott – jön Nadal!

-
 21.06.09 23:59Sport

Novak Djokovics könnyűnek induló, végül négyszettesre nyúló, három és fél órás csatában legyőzte az olasz Matteo Berrettinit a francia nemzetközi teniszbajnokság (Roland Garros) szerda éjféltájban befejeződő negyeddöntőjében, ezzel bejutott a férfi egyes elődöntőjébe, ahol a címvédő, a spanyol Rafael Nadal lesz az ellenfele.

Következzen a csúcsrangadó!

Magyar Szó
-
 21.06.11 10:04Határtalan

A tenisz népszerűsítésére nincs jobb lehetőség a Federer, Nadal és Đoković által vívott csúcsrangadóknál. Utóbbi kettő immár 58. alkalommal csap össze. Novak 29:28-ra vezet, a párizsi salakon 7:1 az eredmény Rafa javára, a legutóbbi meccsüket pedig a spanyol éppen a múlt Roland Garros döntőjében nyerte, méghozzá váratlanul…

Összejött az álomelődöntő a francia nyílt teniszbajnokságon

-
 21.06.10 11:14Sport

Rafael Nadal és Novak Djokovic közül csak az egyik juthat be a fináléba.

Kezdődik a foci-Eb, jön az 58. Nadal-Djokovic a Roland Garros elődöntőjében

-
 21.06.11 09:02Sport

A sporttelevíziók pénteki kínálatában megtalálhatjuk a hazai rendezésű judo-vb-t is.

Egy sima és egy drámai

Népszava
-
 21.06.10 23:30Sport

Anasztaszija Pavljucsenkova két szettben győzött a francia nyílt teniszbajnokság elődöntőjében, míg a másik találkozón több mint három órás csatában Barbora Krejcikova nyert.