Red Bull: A miénk a legjobb autó, versenyző kombináció

m4sport.hu
-
 21.06.10 08:36Forma1

Amilyen szerencsés a Mercedes, Helmut Marko szerint a Red Bullnak minden pontot meg kell idén becsülnie, még ha a bajnoki előnyük soványabb is a reméltnél. A bakui károkról és Sergio Pérez majdnem-kieséséről is beszélt a tanácsadó.

4 kapcsolódó hír

Red Bull: Perez nagyon jó csapatjátékos!

F1világ
-
 21.06.10 16:05Forma1

Rendkívül elégedetten nyilatkozott Sergio Perez teljesítményével kapcsolatban a Red Bull motorsport-tanácsadója, Dr. Helmut Marko. Ha a mexikói így folytatja, jövőre is az osztrák istállónál maradhat.

F1: Verstappen szerint le tudná győzni Hamiltont, ha egyforma autóval indulnának

Alapjárat
-
 21.06.10 18:03Forma1

A Red Bull holland pilótája bakui kiesése ellenére továbbra is az egyéni pontverseny élén áll.

Alguersuari: „10 évbe telt, mire lezártam az életem F1-es fejezetét”

Motorsport
-
 21.06.10 17:00Forma1

Az F1 és a Red Bull juniorprogramjának kegyetlenségét talán Jaime Alguersuari története mutatja be a legjobban: a spanyol pilóta Max Verstappen berobbanásáig a legfiatalabban debütáló pilóta volt a Forma-1 történetében, de amilyen gyorsan érkezett, olyan gyorsan távozott is a száguldó cirkuszból.2015 október 1-én, a még mindig csak…

Marko: amilyen szerencséje van a Mercedesnek, minden pontnak örülnünk kell

Motorsport
-
 21.06.09 13:00Forma1

Max Verstappen előnye az egyéni bajnoki pontversenyben 15 pontosra nőhetett volna, amennyiben nem kap defektet a verseny vége előtt 4 körrel, és Hamilton is a harmadik helyen zárta volna a futamot.Verstappen a verseny után arról beszélt, hogy különösen azért volt fájdalmas a Red Bullnak az eredmény, mert a Mercedes az épített pályákon…