Nadal két szoros szettben verte meg fiatal ellenfelét

Eurosport
-
 21.05.12 22:30Sport

A 20-szoros Grand Slam-bajnok Rafael Nadal bejutott a nyolcaddöntőbe a Rómában zajló salakpályás tenisztorna férfi versenyében.

4 kapcsolódó hír

Tenisz: Djokovics és Nadal is negyeddöntős Rómában

-
 21.05.13 18:10Sport

Novak Djokovics két sima játszmában, 6:2, 6:1-re legyőzte a spanyol Alejandro Davidovichot, míg a másodikként rangsorolt Rafael Nadal három szettben nyert a 13. helyen kiemelt kanadai Denis Shapovalov ellen a római salakpályás tenisztorna férfi egyesének 3. fordulójában, ezzel bejutott a legjobb nyolc közé.

Tenisz: Đoković sima sikerrel negyeddöntős Rómában

Vajdaság Ma
-
 21.05.13 15:27Sport

Novak Đoković két sima játszmában, 6:2, 6:1-re legyőzte a spanyol Alejandro Davidovichot a római salakpályás tenisztorna férfi egyesének harmadik fordulójában, ezzel bejutott a legjobb nyolc közé.

Tenisz: Serena Williams kikapott pályafutása 1000. mérkőzésén

-
 21.05.12 17:25Sport

Serena Williams két játszmában, 7:6, 7:5-re kikapott az argentin Nadia Podoroskától a római salakpályás tenisztorna női egyesének második fordulójában. A 39 éves, 23-szoros Grand Slam-bajnok amerikai hölgynek ez volt profi pályafutása 1000. mérkőzése.