Marko: Váratlan volt Perez remeklése!

F1világ
-
 21.04.17 18:45Forma1

Sergio Perezt dicsérte a Forma-1-es Emilia-Romagna Nagydíj időmérő edzése után a Red Bull motorsport-tanácsadója, Dr. Helmut Marko. A szakember szoros versenyre számít.

6 kapcsolódó hír

Emilia Romagna Nagydíj – Verstappen nyert, Hamiltonnak ismét szerencséje volt

Sportkatlan
-
 21.04.18 18:11Forma1

Max Verstappen, a Red Bull holland versenyzője nyerte a vasárnapi Forma-1-es Emilia Romagna Nagydíjat Imolában.     A 23 éves pilótának ez az idei első, pályafutása során pedig a 11. futamgyőzelme.     Verstappen mögött a címvédő és hétszeres világbajnok brit Lewis Hamilton (Mercedes) zárt másodikként, míg a dobogó harmadik…

Verstappen nyert Imolában

ma7.sk
-
 21.04.18 18:23Sport

Max Verstappen, a Red Bull holland versenyzője nyerte a vasárnapi Forma-1-es Emilia Romagna Nagydíjat Imolában.

21.04.18 16:35Forma1

Max Verstappen egy, az újraindítást megelőzően történt megcsúszást leszámítva magabiztosan, hiba nélkül kontrollálta az Emilia-Romagna Nagydíjat. A Red Bull csapatfőnöke, Christian Horner szintén méltatta a 23 éves hollandot.„Max megérdemelt győzelmet aratott ma, nagyszerűen teljesített. Egyetlen egy hibát követett el ezek között a nehéz…

Nemcsakfoci: Brutális baleset a Forma 1-ben, félbeszakadt a futam

-
 21.04.18 02:16Foci

Az egyébként is extrém izgalmakat hozó Formula 1-es Emilia-Romagna Nagydíjat egy hatalmas baleset miatt kellett megszakítani mintegy fél órára. A 32. körben Bottas Russellel ütközött össze, mindkettejük versenye véget és és a pályára került "romok" miatt a futamot is le kellett fújni egy időre.

Marko Perezt hibáztatja a balesetért

Formula
-
 21.04.17 10:15Forma1

A versenyirányítás hiába mentette fel Perezt és Ocont a pénteken történt ütközés miatt, a Red Bull tanácsadójának meggyőződése, hogy Perez miatt történt az eset.