Visszavették a trófeát, ismét bajnok a Veszprém kézilabdacsapata

A Telekom Veszprém 28. alkalommal nyerte meg a férfi kézilabda Magyar Kupát.

6 kapcsolódó hír

Megszerezték: 28. Magyar Kupa-győzelmét ünnepelheti a Telekom Veszprém

-
 21.04.13 21:08Sport

A klub fennállása óta a 28. Magyar Kupa-győzelmét szerezte meg a Telekom Veszprém férfi kézilabdacsapata, amely a Mol-Pick Szegedet verte 28-26-ra a hétfői fináléban.

28. alkalommal hódította el a Telekom Veszprém a Magyar Kupát

Startlap
-
 21.04.12 21:41Sport

A sorozat döntőjében 28-26-re nyertek a legutóbbi kiírást megnyerő MOL-Pick Szeged ellen, így 28. alkalommal is magasba emelhette a Magyar Kupa-győzelemért járó serleget a Telekom Veszprém csapata.

A Telekom Veszprém visszahódította a trófeát

Városi Kurír
-
 21.04.13 15:12Vélemény

A Telekom Veszprém 28. alkalommal nyerte meg a férfi kézilabda Magyar Kupát, mivel 28-26-ra nyert a legutóbbi győztes MOL-Pick Szeged ellen a szigetszentmiklósi négyes döntő utolsó mérkőzésén, a hétfő esti fináléban.

Visszaszerezte a Magyar Kupát a Veszprém!

vehir.hu
-
 21.04.12 21:19Megyei

Fennállása során huszonnyolcadik alkalommal hódította el a Magyar Kupa serlegét a Telekom Veszprém, amely küzdelmes, sok kiállítást hozó meccsen verte a címvédő Mol-Pick Szegedet a hétfői szigetszentmiklósi fináléban.

Trónfosztás a kupában, a Veszprém nagy csatában legyőzte a Szegedet

-
 21.04.12 19:35Kézilabda

A férfi kézilabda Magyar Kupa döntőjében a rekordgyőztes Telekom Veszprém 28–26-ra legyőzte a Mol-Pick Szegedet, így 28. alkalommal nyerte meg a sorozatot.

Mikler Rolit nem vigasztalja, hogy "így ki lehet kapni"

MOLcsapat
-
 21.04.13 13:30Kézilabda

A MOL-Pick Szeged kapusát összetörte a kupadöntő, mert hiába indult nehéz helyzetből a szegedi csapat, a Magyar Kupa fináléjában benne volt a címvédés lehetősége.