Drámai végjáték: Gróf orra eltört a Loki meccsén

-
 21.04.12 21:38Foci

Drámai végjátékot hozott a labdarúgó NB II-ben a feljutásért küzdő Debrecen hazai bajnokija a Nyíregyháza ellen (1-1), amelynek hosszabbításában Gróf Dávid (31) kapus törött orral próbálta hárítani a vendégek tizenegyesét.

4 kapcsolódó hír

A kapus bánata: 11-est ítéltek ellene, és eltört az orra

Rangadó
-
 21.04.12 12:22Foci

Úgy érzi magát, mint akin átment a busz.

Dvsc: „Mint akin átment egy busz” – Gróf Dávidnak eltört az orrcsontja

-
 21.04.12 10:58Foci

A labdarúgó NB II-ben szereplő Debreceni VSC a hivatalos honlapján számolt be róla, hogy Gróf Dávidnak eltört az orrcsontja.

Rosszul lett és kórházba került a Loki kapusa, a meccs utolsó perceire nem is emlékszik

Debreceni Nap
-
 21.04.11 20:08Sport

1-1-es döntetlent játszott a Loki a Nyíregyházával hazai pályán, miután a ráadás perceiben Gróf Dávid, a DVSC kapusa összehozott egy büntetőt, amelyet értékesített a Szpari. Gróf a 16-oson belül ütközött Farkas Auréllal, és bár ápolását követően végigjátszotta a meccset, az nb2.hu tudomása szerint agyrázkódást szenvedett, és nem is emlékszik…

A Loki kapusának duplán fáj a Nyíregyháza elleni pontvesztés

Dehir
-
 21.04.12 09:26Megyei

Debrecen - A vizsgálatok során kiderült, Gróf Dávidnak már eltört az orra, amikor megpróbálta hárítani a Nyíregyháza elleni meccs végén megítélt 11-est.