Fontos három pontot szerzett a Honvéd, simán nyert a Paks - tabella, program

-
 21.04.11 19:34Sport

Nem nőtt a Diósgyőr hátránya a Zalaegerszeggel szemben a labdarúgó OTP Bank Liga 28. fordulójában. A DVTK-t hazai pályán győzte le simán a negyedik helyre fellépő Paks, míg a ZTE szintén saját stadionjában kapott ki a Budapest Honvédtól, mely így négy pontra növelte előnyét a zalaiakkal és hatra a 11., kieső pozícióban tanyázó…

12 kapcsolódó hír

Az első félidőben eldöntötte a rangadót a III. Kerület

Veol
-
 21.04.11 21:01Sport

A labdarúgó NBIII Nyugati csoport 28. fordulójának rangadóján a harmadik helyezett VLS Veszprém az első játékrész derekán kapott három gólnak köszönhetően vereséget szenvedett a listavezető otthonában.

Elmaradt a bajnokavatás: Ferencváros – Puskás Akadémia 1:1

Körkép
-
 21.04.10 21:29Foci

Az éllovas Ferencváros hazai pályán 1-1-es döntetlent játszott a második helyezett Puskás Akadémiával a labdarúgó OTP Bank Liga 28. fordulójának szombat esti rangadóján.   Korán vezetést szerzett a vendégcsapat, mely az első félidőben uralta is a mérkőzést. Egy gólos előnyük nem forgott veszélyben. A zöld-fehérek a második félidő derekától…

A Ferencváros döntetlent játszott a Puskás Akadémiával

Népszava
-
 21.04.11 08:58Sport

Öt fordulóval a zárás előtt a két együttes között változatlanul 13 pont a különbség, így az FTC még nem nyerte meg a bajnokságot.

Emberhátrányban kapott ki a Rákóczi

Sonline
-
 21.04.11 19:25Sport

Nem tudott pontot szerezni a Szeged-Csanád Grosics Akadémia ellen a második félidő elején emberhátrányba kerülő Kaposvári Rákóczi FC a labdarúgó Merkantil Bank Liga NB II. 32. fordulójában.

NB I: ha legyőzi a Puskás Akadémiát, bajnok lesz a Ferencváros

-
 21.04.10 13:53Foci

Történelmi sorozatot állíthat be a Ferencváros, amely szombat este a harminckettedik NB I-es aranyérmét szerezheti meg.

A Puskás Akadémia megakadályozta a bajnokavatást

-
 21.04.11 08:44Foci

A zöld-fehérek még nem tudták feltenni a pontot az i-re.

Az ESE egy pontot szerzett a tállyai vendégségben

Heol
-
 21.04.11 20:18Sport

A Gyöngyösi AK és az FC Hatvan hazai pályán szenvedett kétgólos vereséget az NB III. Keleti csoportja 28. fordulójában.

Labdarúgó NB I - Eredmények és tabella - A 28. forduló eredményei

Alon
-
 21.04.11 19:33Megyei

A Diósgyőr veszített, de hátránya vasárnap nem nőtt a már bennmaradást érő, 10. helyen álló Zalaegerszeggel szemben a labdarúgó OTP Bank Liga 28. fordulójában.

Fontos három pontot szerzett Zalaegerszegen a Honvéd

Teol
-
 21.04.11 19:31Sport

A Zalaegerszeg egygólos vereséget szenvedett a vendég Budapest Honvédtól a labdarúgó OTP Bank Liga 28. fordulójának zárómérkőzésén, vasárnap.

Dvtk – Paks 1-4 (0-2)

Északhírnök
-
 21.04.11 18:37Megyei

Dvtk – Paks 1-4 (0-2) Az Otp Bank Liga 28. fordulójában már a mérkőzés elején létszám- és gólhátrányba került a Dvtk a Paks ellen, ami rányomta a bélyegét a találkozóra, ráadásul a vendégek nem sokkal később megduplázták az előnyüket is. A félidő végén a Dvtk többször veszélyeztette az ellenfél kapuját, de a gólszerzés nem sikerült.

NB I: Ferencváros-Puskás Akadémia (1-1) - közvetítés

-
 21.04.10 05:15Foci

Ha a Ferencváros legyőzi a Puskás Akadémiát az NB I 28. fordulójának szombat esti meccsén, akkor Szergej Rebrov csapata már biztosan bajnok. Kövesd élőben a csakfoci.hu-n a legfontosabb történéseket!

Drámai végjáték után döntetlen a keleti rangadón

-
 21.04.11 12:05Foci

A labdarúgó NB II 32. fordulójának nyitányán a Debreceni VSC a találkozó előtt nyolc forduló óta veretlen Nyíregyházát látta vendégül. A két csapat őszi mérkőzéséhez hasonlóan óriási izgalmakat tartogatott a keleti rangadó. A Loki Korhut góljával megszerezte a vezetést az első félidőben, de a hosszabbításban Gresó egyenlített tizenegyesből, így egy