Heves hóesés, hátrányban a házigazda - a Bayern München kikapott a Paris Saint-Germaintől

Bajnokok Ligája - Hazai pályán került hátrányba a címvédő Bayern München

Rövidesen bejelentés jöhet Kylian Mbappé és Neymar ügyében

Liner
-
 21.04.08 15:12Sport

Leonardo, a Paris Saint-Germain sportigazgatója a csapat 3-2-es Bayern München elleni győzelmét követően jelezte, hogy a csapat két sztárjának szerződéshosszabbításáról hamarosan döntés fog születni.

Nagyon sokba került a BL-meccsnézés hat görög szurkolónak

hirado.hu
-
 21.04.08 15:50Sport

Csak egy lakatos segítségével tudott bejutni a rendőrség a bárba, ahol vígan nézték a Bayern München–PSG meccset.

Itt nézheti élőben a Bayern–PSG BL-negyeddöntőt

m4sport.hu
-
 21.04.07 20:09Foci

A Bayern MÜnchen – Paris Saint-Germain meccs 21 órakor, az M4 Sport felvezető műsora 20:15-kor kezdődik.

A Barcelona után a Bayern ellen is parádézott a Paris Saint-Germain kapusa

Player
-
 21.04.08 08:42Sport

Keylor Navas ismét világklasszis teljesítményt mutatott be.

Neymar és Mbappé kíméletlenül megbüntette a Bayern München összes hibáját

Startlap
-
 21.04.08 12:18Sport

Intenzív és izgalmas mérkőzést hozott a Paris Saint-Germain müncheni vendégjátéka, amely során a két gólpasszig jutó Neymar és a duplázó Kylian Mbappé lett a hős. Hiába azonban az idegenbeli francia győzelem, a címvédő Bayernt így sem lehet leírni a visszavágót megelőzően.

BL: a Bayernnél nem aggódnak Lewandowski sérülése miatt

-
 21.04.07 11:14Foci

Nem aggódnak Robert Lewandowski sérülése miatt a címvédő Bayern Münchennél, míg a tavalyi Bajnokok Ligája-döntős Paris Saint-Germain évek óta azon dolgozik, hogy Neymarék beálljanak a sorba, és egy irányba húzzanak.

BL: a Bayern München először kapott ki Hansi Flickkel

-
 21.04.08 11:23Foci

A keddi játéknappal ellentétben szerdán a vendégcsapatok győztek a labdarúgó Bajnokok Ligája negyeddöntőjében. A Chelsea kétgólos előnyt szerzett az FC Porto vendégeként, míg a Paris Saint-Germain 3–2-re nyert a címvédő Bayern München ellen. Statisztikák, érdekességek!

Bárban néztek meccset, 8600 eurós büntetést fizetnek

-
 21.04.08 16:48Határtalan

A hét fő a szerdai Bayern München - Paris Saint-Germain (2-3) negyeddöntős találkozót nézte, amikor a szomszédok értesítésére a rendőrök megérkeztek a bárhoz. Miután a bent lévők magukra zárták a bejárati ajtót, a görög állami műsorszolgáltató (ERT) beszámolója szerint a rendőrök csak lakatos szakember segítségével tudtak intézkedni. A…

BL-visszhangok: "Ha 6-3 a Bayern-PSG, senki sem szólhat" - Lewandowski bejelentette, amitől minden müncheni szurk…

-
 21.04.08 12:21Foci

A szerdai Bajnokok Ligája-negyeddöntők utáni legérdekesebb nyilatkozatok és tények egy helyen. Visszhangok.