Rászámolt a Pécs a Siófokra, négyig jutott

Bama
-
 21.04.04 19:51Sport

Nem hibázott a Pmfc! Vas László együttese a labdarúgó Nb Ii 30. fordulójában 1-1–s félidőt követően a második játékrészben három újabb gólt szerezve magabiztos győzelmet aratott Siófokon.

5 kapcsolódó hír

NB II: Szentlőrinc–Eto FC Győr

-
 21.04.04 16:20Foci

A labdarúgó NB II 30. fordulójában a kieső helyen álló, újonc Szentlőrinc a középmezőnyben helyet foglaló ETO FC Győrt fogadja. A találkozó legfontosabb eseményeit folyamatosan frissülő online közvetítésünk segítségével ön is nyomon követheti.

NB II: Gyirmót FC Győr–FC Ajka

-

A labdarúgó NB II 30. fordulójában a feljutásért harcban lévő, harmadik Gyirmót a legutóbbi hat bajnokiját kivétel nélkül megnyerő Ajkát látja vendégül. A találkozó legfontosabb eseményeit folyamatosan frissülő online közvetítésünk segítségével ön is nyomon követheti.

A második félidőben kiütötte a Pécs a Siófokot

-
 21.04.04 16:50Foci

A labdarúgó NB II 30. fordulójában a játéknap előtt a 16. helyet elfoglaló BFC Siófok az újonc létére 4. Pécsi MFC-t fogadja. A találkozó legfontosabb eseményeit folyamatosan frissülő online közvetítésünk segítségével ön is nyomon követheti.

Nb Ii foci – Gyirmót-Ajka online közvetítés vasárnap 16.30 óra

Kisalföld
-
 21.04.04 08:28Megyei

Vasárnap folytatódik a Merkantil Bank Liga NB II. A 30. fordulóban a Gyirmót az Ajkát fogadja.

NB I: Budafok-Ferencváros (0-4) - közvetítés

-
 21.04.04 02:45Foci

A kiesés ellen menekülő Budafok hazai pályán fogadja a címvédő és listavezető Ferencvárost az NB I 27. fordulójának vasárnap délutáni mérkőzésén. Kövesd élőben a csakfoci.hu-n a legfontosabb történéseket!