Kiengedte a kezéből a nagy győzelmet az Atlético

Magyar Nemzet
-
 21.03.07 18:18Sport

Mindkét gólvágó eredményes volt: Luis Suárez találatára Karim Benzema válaszolt.

12 kapcsolódó hír

A Manchester City 19 meccs óta tartó veretlenségét veszítette el, elbukta a városi rangadót

-
 21.03.07 19:48Foci

Városi derbik hétvégéje volt a mostani. Madridban az Atlético játszott döntetlent a Reallal. Manchesterben viszont egy nagy sorozat szakadt meg. A City 19 veretlen meccs után először kapott ki a nagy rivális Unitedtől.

Atletico Madrid - Real Madrid: Benzemáéknak kevés a döntetlen

Fortuna Web
-
 21.03.07 09:19Sport

Az Atletico nagy előnye elolvadt, ha a Real Madrid ellen sem nyer, akkor tényleg teljesen nyílttá válik a bajnokság.

A Real a hajrában mentett pontot az Atlético ellen a madridi derbin

Player
-
 21.03.07 18:54Sport

A Barcelona számára született kedvező eredmény a madridi derbin.

A hajrá hozott fordulatot a madridi városi derbin

-
 21.03.07 20:23Sport

Az Atlético öt éve képtelen legyőzni városi riválisát a bajnokságban.

Atletico Madrid – Real Madrid 1:1

Madridista
-
 21.03.07 21:05Foci

Atletico Madrid – Real Madrid 1:1 Spanyol bajnokság, 26. forduló Gólok: Luis Suarez 15.; ill. Karim Benzema 88.

A Barca örülhet leginkább az Atlético és a Real döntetlenjének

-
 21.03.07 18:41Foci

Hiába vezetett a madridi derbin Suárez korai góljával Diego Simeone csapata, a hajrában egyenlítettek a vendégek.

Benzema: “A bajnokságnak nincs vége”

Madridom
-
 21.03.07 19:54Foci

A Real Madrid döntetlent játszott a Wanda Metropolitano stadionban a spanyol bajnokság 26. játéknapján. A mérkőzés első és egyetlen Real... A Benzema: “A bajnokságnak nincs vége” bejegyzés először Madridom.hu-én jelent meg.

La Liga: a Real egy pontot megmentett a madridi derbin

-
 21.03.07 18:10Foci

Luis Suárez góljára a hajrában Karim Benzema válaszolt, így 1–1-es döntetlennel zárult az Atlético Madrid és a Real Madrid rangadója a spanyol labdarúgó-bajnokság (La Liga) 26. fordulójában.

Benzema a 88. percben vette el az Atlético örömét

-
 21.03.07 19:44Foci

Utolsó pillanatban mentett pontot a Real Madrid.

Az utolsó percekben mentett pontot a Real Madrid az Atlético elleni rangadón

-
 21.03.07 18:34Foci

Zidane csapata egy kezezés után egy meg nem adott tizenegyest is számon kérhet a bírón.

A Real Madrid a hajrában mentett pontot az Atlético vendégeként

-
 21.03.07 18:45Határtalan

Luis Suárez a 15. percben juttatta előnyhöz a hazaiakat - az uruguayi támadó ebben a bajnoki idényben már 17 találatnál jár, ezek közül 2021-ben kilencet szerzett -, a vendégek Karim Benzema góljával a 88. percben egyenlítettek. Az Atlético öt éve képtelen legyőzni városi riválisát a bajnokságban, azóta négy vereség mellett hatodszor játszott vele