Óriási, két és fél perces különbséggel sikerült megvédeni a világbajnoki címet a sífutóknál

Eurosport
-
 21.03.06 14:55Sport

A norvég Therese Johaug óriási fölénnyel, címét megvédve nyert szombaton a női sífutók 30 kilométeres klasszikus stílusú versenyében a németországi Oberstdorfban zajló északisí-világbajnokságon.

5 kapcsolódó hír

Liu Shaoang aranyérmes 500 méteren, a magyar férfi váltó pedig döntős a hollandiai Dordrechtben zajló világbajnokság…

168.hu
-
 21.03.06 18:25Sport

A Ferencváros 22 éves gyorskorcsolyázója pályafutása első világbajnoki címét szerezte meg, korábban olimpiát és Európa-bajnokságot már nyert.

Rövidpályás gyorskorcsolya-vb: döntős a magyar férfi váltó

-
 21.03.06 18:36Sport

Az olimpiai bajnok magyar férfi váltó döntőbe jutott szombaton a rövidpályás-gyorskorcsolyázók hollandiai Dordrechtben zajló világbajnokságán.

Északisí-vb: Kraft nyerte meg a síugrók nagysáncversenyét

-
 21.03.05 21:44Sport

Az osztrák Stefan Kraft nyerte meg a síugrók nagysáncversenyét a németországi Oberstdorfban zajló északisí-világbajnokságon. Az ezüstérmet a norvég Robert Johansson, a bronzot pedig a német Karl Geiger szerezte meg.