Kilenc év után újra magyar világbajnok alpesi síben

Eurosport
-
 21.03.05 18:25Sport

Magyar síző legutóbb 2012-ben állt a dobogó legmagasabb fokára, akkor Kékesi Márton győzött az U18-asok között.

8 kapcsolódó hír

Ifjúsági világbajnok lett Úry Bálint sísportban

ATV
-
 21.03.05 17:36Sport

Nagyon ritkán fordul elő, hogy a sísportban nemzetközi sikernek örülhetünk. Most azonban Úry Bálintnak köszönhetően két érem is magyar kézben landolt a bulgáriai alpesi sí-világbajnokságon. Óriás-műlesiklásban aranyérmet szerzett, műlesiklásban második helyen végzett U18-as kategóriában.

Újabb csoda a magyar sísportban: világbajnok lett a 17 éves Úry Bálint!

-
 21.03.05 16:51Sport

Nagyon ritkán fordul elő, hogy a sísportban nemzetközi sikernek örülhetünk. Ahogy egyik informátorunk fogalmazott, nagyon ritkán történik ilyen bravúr, amit Úry Bálint elért a bulgáriai Banskóban zajló alpesi sí-világbajnokságon. Óriás-műlesiklásban aranyérmet szerzett, műlesiklásban második helyen végzett

Hatalmas siker: magyar aranyérem született síelésben

Propeller
-
 21.03.05 17:35Sport

Ritkán vannak a sísportban nemzetközi sikereink, most azonban Úry Bálint Óriás-műlesiklásban aranyérmet szerzett a bulgáriai Banskóban zajló alpesi sí-világbajnokságon, műlesiklásban pedig második helyen végzett - írja a Blikk. Pénteken a műlesiklást rendezték. Ebben Úry Bálint már tíz helyet javítva a 20. helyen zárt az U20-asok között.…

Kisebb csoda, de a vb-ezüst műlesiklásban óriási bravúr

-
 21.03.05 21:57Sport

Úry Bálint újabb remek eredménye a világbajnokságon.

Csoda történt: magyar alpesi síző világbajnok!

-
 21.03.04 20:51Sport

Úry Bálint az U18-asok mezőnyében állt a dobogó tetejére.

Magyar alpesi síző lett a világbajnok!

Győr Plusz
-
 21.03.05 05:20Sport

A szerdai férfi Super G-ben nem indultak még a magyar férfi versenyzők, mert idén nem tudtak ebben a szakágban edzeni, azonban rögtön a második napon kiemelkedő sikert ért el a felnőtt Vb-n is történelmi eredményként kvalifikálódó Úry Bálint. Az ifjúsági világbajnokság U18-as mezőnyében a dobogó legfelső fokára állhatott a Fullsport Se…