Fucsovics türelmes játékkal jutott elődöntőbe

24.hu
-
 21.03.06 08:12Sport

Késő este lépett pályára Rotterdamban, de megőrizte hidegvérét és szettet sem engedett ellenfelének.

11 kapcsolódó hír

Éremmel nyitotta a magyar válogatott a fedettpályás atlétikai Eb-t: Krizsán Xénia szerzett bronzot

-
 21.03.05 21:50Sport

Csütörtökön a selejtezőkkel kezdődött meg a lengyelországi Torunban a 2021-es fedettpályás atlétikai Európa-bajnokság. A 22 fős magyar csapat már a második napon megszerezte első érmét: Krizsán Xénia az ötpróbában lett harmadik úgy, hogy napközben két saját csúcsát is megdöntötte.

Krizsán Xénia Eb-bronzérmes

-
 21.03.06 09:11Sport

Krizsán Xénia 4644 pontos egyéni csúccsal bronzérmet nyert ötpróbában a toruni fedett pályás atlétikai Európa-bajnokság pénteki versenynapján, amelyen Nemes Rita 4486 ponttal hatodik helyen végzett.

Fucsovics Márton elődöntőbe jutott Rotterdamban

Beol
-
 21.03.06 07:06Sport

A világranglista 59. helyezettje a pénteken késő este kezdődött, és éjfél után véget ért negyeddöntőben 6:4, 6:3-ra győzte le az amerikai Tommy Pault.

Biztató magyar rajt a lengyelországi Torunban

Magyar Hírlap
-
 21.03.06 00:06Sport

Fedett pályás atlétikai-Eb.

Krizsán Xénia Eb-bronzérmes ötpróbában

10perc.hu
-
 21.03.05 22:09Sport

A hétpróbában U23-as Eb-győztes sportoló első felnőtt érmét szerezte a toruni fedett pályás atlétikai Európa-bajnokságon, míg Nemes Rita a 6. helyen végzett.

Atlétikai Eb: Krizsán Xénia bronzérmes ötpróbában!

-
 21.03.05 21:11Sport

Remekül taktikázva, óriási hajrával megnyerte az utolsó versenyszámot, így bronzérmet szerzett az ötpróbázó Krizsán Xénia a toruni fedett pályás atlétikai Európa-bajnokságon.

Kozák Luca és Kerekes Gréta is jó formában várja a kontinensviadalt

Haon
-
 21.03.05 10:00Sport

Kezdetét vette az európai fedett pályás atlétikai szezon legfontosabb viadala, a toruni Eb.

Két magyar éremközelben

Magyar Szó
-
 21.03.06 07:05Határtalan

A toruńi fedett pályás atlétikai Európa-bajnokság csütörtöki nyitónapján a magyarok közül három versenyző jutott döntőbe.

Krizsán Xénia bronzérmes a fedett pályás ötpróba-Eb-n

Debreceni Nap
-
 21.03.05 20:58Sport

Krizsán Xénia 4644 pontos egyéni csúccsal bronzérmet nyert ötpróbában a toruni fedett pályás atlétikai Európa-bajnokság pénteki versenynapján, melyen Nemes Rita 4486 ponttal hatodik helyen végzett. A hétpróbában U23-as Eb-győztes sportoló a nap során előbb 60 gáton 8.27 másodperccel, majd súlylökésben 14,48 méterrel egyéni csúcsot…

21.03.05 08:43Sport

Fucsovics Márton az elődöntőbe jutásért játszik Rotterdamban, folytatódik a fedett pályás atlétikai Európa-bajnokság.