Először győzött a Herthával Dárdai a visszatérése óta
Visszatérését követő hatodik mérkőzésén megszerezte első győzelmét Dárdai Pál a Hertha BSC vezetőedzőjeként, csapata a német labdarúgó-bajnokság 24. fordulójának szombati játéknapján hazai pályán az Augsburg ellen nyert 2-1-re.
Hatodik meccsén végre megszerezte első győzelmét Dárdai Pál
Visszatérését követő hatodik mérkőzésén megszerezte első győzelmét Dárdai Pál a Hertha Bsc vezetőedzőjeként, csapata a német labdarúgó-bajnokság 24. fordulójának szombati játéknapján hazai pályán az Augsburg ellen nyert 2-1-re.
Megszerezte első győzelmét Dárdai Pál a Hertha BSC vezetőedzőjeként
Csapata a német labdarúgó-bajnokság 24. fordulójának szombati játéknapján hazai pályán az Augsburg ellen nyert 2-1-re.
Bundesliga: nem bírt egymással a Schalke és a Mainz
A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 24. fordulójának pénteki játéknapján a sereghajtó Schalke hazai pályán gól nélküli döntetlent játszott a szintén a kiesés elől menekülő Mainzcal.
Küzdős meccset nyert meg a Kecskeméti LC
A labdarúgó megyei I. o. 18. fordulójában a Kecel otthonába látogatott a Kecskeméti LC. Kevés helyzetet és sok küzdelmet hozott a mérkőzés, amit végül a KLC nyert 1-0-ra. A pálya talaja nem volt éppen a legmegfelelőbb, így várható volt, hogy a két csapat nem fog tudni szép, rövidpasszos játékot játszani. Mind a Kecel, mind a
NB I: Sok kimaradt helyzet, két kapufa, egy-egy pont a forduló nyitómeccsén
Az MTK Budapest többet tett a győzelemért, két kapufát is lőtt, ám gól nélküli döntetlent játszott a Diósgyőr ellen az NB I 25. fordulójának nyitómérkőzésén.