Három magyar is döntőbe jutott

Eurosport
-
 21.03.05 04:57Sport

Wagner-Gyürkés Viktória 3000 méteren, Szögi István 1500-on, Jankovics Dániel pedig magasugrásban döntőbe jutott a lengyelországi Torunban csütörtökön kezdődött atlétikai Európa-bajnokságon.

8 kapcsolódó hír

Három magyar is döntőbe jutott a toruni atlétikai Eb nyitónapján

m4sport.hu
-
 21.03.04 21:51Sport

Wagner-Gyürkés Viktória 3000 méteren, Szögi István 1500-on, Jankovics Dániel pedig magasugrásban

Régen látott nagy magyar futások az atlétikai Eb-n

Magyar Nemzet
-
 21.03.04 22:28Sport

Szögi István 1500 méteren, Wagner-Gyürkés Viktória 3000-en, Jankovics Dániel pedig magasugrásban döntőbe jutott.

Fantasztikus magyar eredmény született a fedett pályás atlétikai Európa-bajnokságon

Propeller
-
 21.03.05 21:45Sport

Krizsán Xénia 4644 pontos egyéni csúccsal bronzérmet nyert ötpróbában a toruni fedett pályás atlétikai Európa-bajnokság pénteki versenynapján, melyen Nemes Rita 4486 ponttal hatodik helyen végzett. Fotó: MTI/EPA/Srdjan Suki A hétpróbában U23-as Eb-győztes sportoló a nap során előbb 60 gáton 8.27 másodperccel, majd súlylökésben…

Startlap
-

Egyet futhattak a fedettpályás Európa-bajnokságon a gödöllői atléták

Gödöllői Hírek
-
 21.03.05 12:17Sport

Nádházy Evelin 400 méteren, Pápai Márton pedig 1500 méteres állt rajthoz a lengyelországi kontinensviadalon

Két magyar futó is döntőbe jutott az EB nyitónapján

Futás világa
-
 21.03.05 11:40Sport

A toruni fedettpályás atlétika Európa bajnokság 1. napján két magyar középtávfutónak is sikerült a pénteki döntőkbe jutnia.

Krizsán Xénia bronzérmes a fedett pályás atlétikai Európa-bajnokságon

-
 21.03.05 21:28Sport

A magyar ötpróbázó pénteken két számban is egyéni csúcsot döntött.

Atlétika: három magyar jutott döntőbe a fedett Eb nyitányán

-
 21.03.04 22:17Sport

Wagner-Gyürkés Viktória 3000 méteren, Szögi István 1500-on, Jankovics Dániel pedig magasugrásban döntőbe jutott a lengyelországi Torunban csütörtökön elkezdődő atlétikai Európa-bajnokságon.